anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka zaginęła

halinia
#1 Nowicjusz#

Cześć! 19.06.2024 r. Zwróciłam książki w ramach darmowego zwrotu smart w paczkomacie. Na koncie allegro przesyłka nadal ma statut "Zwrot zgłoszony" odeślij do 02/07/2024. Nie otrzymałam na maila potwierdzenia zwrotu paczki, pisałam do sprzedawcy, twierdzi, że nie otrzymał paczki: 0fdcf160-2b0a-11ef-a2e2-b9b2dfe7c7fe

Pozdrawiam

Halina Gierula

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@halinia to już musisz wyjaśnić z przewoźnikiem - napisz do Allegro i złóż reklamację, smart masz kupiony od nich, z tego wynika że nie zostało poprawnie nadane 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@halinia nadanie zwrotu należy szybko weryfikować , jeśli po nadaniu nie zmienia się status należy niezwłocznie powiadomić o tym przerwoźnika , numer tel. znajdziesz na automacie ,długo już , paczka mogła zaginąć , sytem nie odnotował nadania , skrytka do której włożyłaś paczkę systemowo pozostaładalej pusta , co mogło się stać .....hmmm

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria co mogło się stać .....hmmm  niech zgadnę ktoś nadając zwrot lub paczkę mógł se ją wyciągnąć 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

halinia
#1 Nowicjusz#

Bardzo zabawne. Padłam ze śmiechu. Gdyby tak było jak pisze ten pan "każdy mierzy podłóg siebie" to chociaż przyszłoby potwierdzenie nadania

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@halinia nie masz racji, jak by było poprawnie nadane system blokuje skrytkę a tak ona widnieje jako wolna 😞

Tak czy tak zgłoś reklamację, podaj szczegóły paczki i niech spróbują ją zidentyfikować 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 brutal ! 🙄,,,, @halinia niestety jest spore prawdopodobieństwo ,że tak właśnie się stało , potwierdzenie nadania nie przychodzi na podstawie otwartej skrytki tylko wpisanego i zatwierdzonego kodu nadania .

oznacz moderatorów

halinia
#1 Nowicjusz#

Pewnie masz rację, ale korzystam z allegro już bardzo długo i bardzo często. Nigdy nie sprawdzam tych wiadomości, bo zawsze wszystko było jak należy

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@halinia Proszę, napisz do nas w tej sprawie przez formularz. Doradca będzie miał możliwość podjęcia kontaktu z przewoźnikiem. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów