anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka zwrócona do nadawcy. Jak długo się czeka na zwrot pieniędzy?

mila255
#1 Nowicjusz#

Nie zdążyłam odebrać paczki z paczkomatu , przesyłka zwrócona do nadawcy, brak kontaktu, nie odpisuje na wiadomości , nie odbiera telefonu. paczka zwrócona 14.09.2022. Zero odzewu ze strony sprzedającego. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mila255 a sprzedający to firma? Odstąpiłeś od umowy kupna zgodnie z ustawą konsumencką?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mila255 jeśli nie zgłosiłaś rezygnacji z zakupu to zrób to bo w dalszym ciągu jesteś właścicielem tej paczki . Upewnij się ,że sprzedawca jest przedsiębiorcą , prywatni sprzedawcy nie mają obowiązku przyjmowania zwrotów 

oznacz moderatorów

mila255
#1 Nowicjusz#

Zgłoszone.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Paczka wróciła do nadawcy z twojej winy . To ty jej nie odebrałeś w terminie z paczkomatu . Możesz napisać do sprzedawcy przez centrum wiadomości informacje że opłacisz ponownie drugi koszt nadania i myślę że jeśli dostanie zwrot to ci go nada ponownie .

oznacz moderatorów

mila255
#1 Nowicjusz#

Próbowałam tak zrobić, ale nie było żadnego odzewu od sprzedającego. Trzy dni pisania wiadomości i telefonowania. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mila255 spróbuj za pomocą dyskusji , musi odpowiedzieć w 24 H

oznacz moderatorów

mila255
#1 Nowicjusz#

tak zrobiłam, za każdym razem ta sama odpowiedź typu przepraszamy nie mamy czasu , odpowiemy w innym terminie

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mila255 po 24H od otwarcia dyskusji poprosisz o pomoc pracownika allegro .

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mila255 ponawiam pytanie które już padło, czy sprzedający jest przedsiębiorcą? 

oznacz moderatorów

mila255
#1 Nowicjusz#

Tak . 

oznacz moderatorów