anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

połaczenie w jeden zakup licytacje i kup teraz

sally11_2009
#10 Popularyzator#

Pomóżcie,czy mozna połączyc zakup z licytacji i kup teraz od jednego sprzedawcy,aby móc skorzystac ze SMART

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Na zwykłym można łączyć zakupy, Na Al  nie.

oznacz moderatorów

sally11_2009
#10 Popularyzator#

na jakim zwykłym? zakup jest na koncie firmowym Allegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz kliknąć kup teraz - przejść do płatności i jej nie wykonać. Produkt będzie w zakładce "Moje Zakupy" - nieopłacony. Następnie wróć do zakładki kupione i zbiorczo zapłać za wszystko.

oznacz moderatorów

modlishka13
#8 Zapaleniec#

Ze swojego doświadczenia jeszcze podpowiem, że nie można mieć automatycznie "podpiętej" karty płatniczej, tylko trzeba wybrać np. płatność poprzez przelew i w ogóle tej płatności nie wykonać. W zakładce "moje zakupy" pojawi się "zakup nieopłacony" - i też wtedy można go opłacić przechodząc do następnego kroku, tak jak w normalnym procesie zakupu(i wtedy licytacja+zakup w opcji"kup teraz" znajdą się w jednym koszyku).

oznacz moderatorów

aw1971
#2 Obserwator#

A co zrobić teraz jak jest opcja "kup i zapłać"? Chciałem kupić przedmiot z kup teraz i połączyć wysyłkę z wcześniej wylicytowanym przedmiotem od tego sprzedawcy.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@aw1971 Tak, jak wskazał wyżej Lew możesz kliknąć "kup teraz" - przejść do płatności i jej nie wykonać. Produkt będzie w zakładce "Moje Zakupy" - nieopłacony. Następnie wróć do zakładki kupione i zbiorczo zapłać za wszystko.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

aw1971
#2 Obserwator#

No niestety to nie działa. Jak nie przejdę przez płatność to moneta którą chcę kupić nie trafia do zakupionych. Mogę dodać do koszyka ale wtedy nie dołożę tej z licytacji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie trafia, musi trafić, coś źle robisz.

oznacz moderatorów

aw1971
#2 Obserwator#

Zrzut ekranu 2023-09-19 151404.gif

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@aw1971 Musisz przejść już do samej płatności, czyli strony operatora płatności i wtedy cofnąć do zakładki "moje zakupy". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

aw1971
#2 Obserwator#

Czyli wpisać blik i nie potwierdzić go w sytemie bankowym?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, możesz zrobić.

oznacz moderatorów