anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotami, dlaczego przycisk jest szary?

jacenty_m
#9 Pomysłodawca#

Witam. Od wczoraj (?) mam problem z opcja ZWROTY w kupionych towarach - wszystkie SZARE. Nawet te, ktore juz zostaly zwrocone nie maja ZADNEGO opisu historii zwrotu ?????!!!!

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  To już co najmniej 3ci taki temat. Chyba poważniejszy błąd.

oznacz moderatorów

Client:40243332
#7 Wielbiciel#

Witam! 7.09. odebrałam paczkę, dzisiaj chciałam zwrócić, ale nie ma takiej opcji. 'Zwróc zakup' jest wyszarzone. Dlaczego? Pozdrawiam!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A zakup konsumencki czy od prywatnego sprzedającego? sprawdź w ofercie co jest napisane w zakładce"zwroty".

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:40243332 pewnie prywatny sprzedawca nie przyjmuje zwrotów lub określił krótszy niż 14 dni bo ma do tego prawo . Wszystko masz na stronie oferty w zakładce ,,zwroty ,,  , a jak nie ma zakładki - zwrotów sprzedawca nie przyjmuje .

oznacz moderatorów

Client:40243332
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, ale już 'się naprawiło ' 🙂 Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

matikari69
#1 Nowicjusz#

Zamówiłam wczoraj rano sukienkę z Allegro pay, na spłatę mam czas do 13.10. Dziś sukienka do mnie przyszła, jednak chce ja zwrócić. Gdy wchodzę w panel kupionych rzeczy, zwrot zaznaczony jest na szaro. Jak mogę zwrócić towar?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czytam już następny problem ze zwrotem, jakieś przypadek?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jacenty_m @Client:40243332 @matikari69 czy możecie przesłać zrzut ekranu z wdokiem z zakładki Moje zakupy? Czy próbowaliście skorzystać z innej przeglądarki? Nie udało mi się powtórzyć błędu, więc potrzebuję zrzut aby przekazać zgłoszenie do wsparcia technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:40243332
#7 Wielbiciel#

U mnie już się naprawiło. Udało się zwrócić 🙂

oznacz moderatorów

jacenty_m
#9 Pomysłodawca#

Juz wszystko wrocilo do normy 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jacenty_m @Client:40243332 to się cieszę! Dziękuję, że daliście znać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów