anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja "Smart! dla Członków Grup Rodzinnych" - gdzie i jak udzielić wymaganych zgód marketingowych

mnt22
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, Chcę skorzystać z tej promocji: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-smart-dla-czlonkow-grup-rodzinnych-v8rAM2aPMSy. Niestety jest dla mnie nieaktywna.

Przypuszczam, że nie mam udzielonych stosownych zgód marketingowych. Jak ich udzielić i gdzie?

Kontaktowałem się z obsługą za pośrednictwem Messengera, niestety niekompetentna pani stwierdziła, że:

Przykro mi, ale zgody marketingowe powinny być włączone w momencie wprowadzenia promocji, w innym przypadku nie będzie możliwości przystąpienia do zniżki. Oznacza to, że jeżeli teraz Pan zmieni i tak zniżka się nie naliczy, przykro mi

Jest to oczywista nieprawda, gdyż nic takiego nie wynika z regulaminu, ale nie widziałem sensu w przekonywaniu jej.

Regulamin stanowi:

  • Promocja adresowana jest do Użytkowników, którzy spełnili poniższe warunki łącznie:
    a. mają zarejestrowane Konto w ramach Allegro;
    b. Konto nie jest zawieszone;
    c. nie przysługuje im odpłatny dostęp do usługi Allegro Smart! lub Allegro Smart! Student lub do końca aktualnego Okresu Rozliczeniowego pozostało im mniej niż 15 dni;
    d. w dniu 5 listopada 2023 r. pozostawali Członkami Grupy Rodzinnej,
    e. wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych od Allegro.

Wg ppkt. e. nie ma wymogu posiadania wyrażonych zgód na dzień 6 listopada.

No ale dobra, wracam do pytania zasadniczego - jak, gdzie i w jakim zakresie udzielić wymaganych zgód, aby promocja stała się dla mnie dostępna?

Z góry dziękuję

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mnt22 zgodę marketingową możesz włączyć w tej zakładce (to te dwie pierwsze), nie jestem pewna czy zagwarantuje Ci to Smart! w specjalnej cenie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mnt22
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź.

Niestety nie. A jestem praktycznie pewien, że wszystkie pozostałe warunki mam spełnione.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mnt22 Konsultuję z zespołem odpowiedzialnym za ten obszar. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mnt22 Przepraszam Cię za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź. Otrzymałam informację, że nie spełniłeś jednego z warunków. Na dzień 5.11.2023 nie miałeś wyrażonych zgód marketingowych. Z tego powodu nie możesz skorzystać z promocji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mnt22
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź.

Jest to jednak niezgodne z regulaminem. Nie ma takiego punktu, który mówi, że zgody muszą być wyrażone na dzień 5 listopada 2023.

Jedyny warunek, który odnosi się do daty, to pozostawanie członkiem grupy rodzinnej. Jest to opisane w innym punkcie, który w ogóle nie dotyczy zgód marketingowych.

Stwierdzenie, że na dzień 5 listopada musiały być wyrażone zgody, jest nadinterpretacją, gdyż nie ma pokrycia w regulaminie.

Proszę aktywować mi promocję. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Pozdrawiam

oznacz moderatorów