anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przyspieszenie kuriera

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:98949043
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

Pytanie do Allegro, dotyczy zamówienia nr f4b77670-245c-11ef-95c7-a17b8605636f

Bardzo proszę o informację, czy jest możliwa dostawa do paczkomatu dzisiaj do 12:00. Przesyłka miała dotrzeć w sobotę, tutaj absolutnie nie mam zastrzeżeń do sprzedającego ponieważ wysłał natychmiastowo, paczka w sobotę rano trafiła już do oddziału doręczenia, jednak nie pojechała dalej i ma być dostarczona dzisiaj, jest informacja, że została przekazana do doręczenia.

Problem jednak w tym, że mogę odebrać ją jedynie do 12:00 w dniu dzisiejszym, ponieważ wyjeżdżam (dlatego też zależało mi na tej dostawie w sobotę) i będę mógł odebrać dopiero w przyszłym tygodniu. Czy jest możliwy jakikolwiek kontakt z kurierem? Jeżeli nie, to co dalej można zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@Client:98949043 Jeżeli to przesyłka Allegro One to nie ma problemu, raczej w tym tygodniu nie będzie w doręczeniu 😉 
Gorzej jeśli to InPost. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek Inpost raczej byłby w sobotę , jeśli to przesyłka w ramach smart .

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:98949043 przykro mi, nie odczytałam na czas, ale i tak mogłoby się to nie udać. W każdym razie, przesyłka pewnie dzisiaj trafi do automatu, gdy tak się stanie napisz proszę tutaj, będziemy mogli przedłużyć czas na odbiór tej paczki. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:98949043
#7 Wielbiciel#

@la_nika niestety spodziewałem się, że są niewielkie szanse żeby się udało ale zawsze nie zaszkodzi spróbować 🙂 paczka dostarczona do paczkomatu ale nie miałem możliwości już jej odebrać, będę wdzięczny za przedłużenie terminu odbioru do poniedziałku 17.06.2024

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Na tyludniowe przedłużenie to nie licz 2 doby max

oznacz moderatorów
Client:98949043
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

bardzo proszę o odpowiedź, mija termin odbioru przesyłki i zostanie lada chwila zwrócona do nadawcy, co nie ma sensu.

proszę o pomoc, przesyłka nr A000PIRM37

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:98949043 Jest to wyjątkowa sytuacja, dlatego przedłużyłam czas zgodnie z Twoją prośbą. Na przyszłość zaznaczę, że czas można wydłużyć jedynie do 48 godzin. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:98949043
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi Bardzo dziękuję za pomoc, również mam nadzieję, że już nie będzie takiej sytuacji w przyszłości 🙂 pozdrawiam

oznacz moderatorów