anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezygnacja z allegro smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
afly_
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Usługa Allegro Smart - wygasła. Chciałbym zrezygnować z usługi.

W jaki sposób mogę to wykonać, aby np. za 2 miesiące opłacić opcję allegro smart na następne 12 miesięcy?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@afly_ Jeśli Smart wygasł, nie musisz dodatkowo z niego rezygnować. Jest już nieopłacony i nieaktywny. Zapłacisz ponownie za Smart i odnowisz go po dowolnym czasie.

oznacz moderatorów
afly_
#7 Wielbiciel#

Nie zgadzam się z tym. 

Podczas wyboru płatności automatycznie nalicza od daty wygaśnięcia, a tego nie chcę.

Chcę aby smart naliczał się od daty zapłaty za usługę, jeżeli to zrobię w sierpniu 2021 to chcę mieć okres 12-miesięcy ważności.

W chwili obecnej, jeżeli zapłacę w sierpniu, będę miał ważność sierpień 2021 - czerwiec 2022 (10 miesięcy).

Dlatego chcę zrezygnować.

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak bo masz tzw. okres wypowiedzenia, trwa 14 dni, ale później powinno być liczone od daty zakupu, możesz także tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@afly_ Źle myślisz. Jesteś w 14 dniowym okresie wypowiedzenia, dlatego nalicza Ci od daty wygaśnięcia. Gdy odczekasz te 14 dni, przy próbie zapłaty będzie Ci naliczało od daty zapłaty. Żadna dodatkowa rezygnacja nie jest Ci potrzebna.

oznacz moderatorów
afly_
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam, po 14 dniach - nalicza okres od dnia zapłaty.

Dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@afly_ Jeśli masz aktywnego smarta i kupujesz kolejny pakiet, to jego ważność zaczyna się w momencie zakończenia poprzedniego (doliczane jest +12 miesięcy do terminu ważności).
Jaki byłby sens płacenia za smarta na rok i otrzymania tylko 10 miesięcy w zamian?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów