anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart ale brak 2 rat 0%. Dlaczego???

MAMY ROZWIĄZANIE!
ewa19685
#8 Zapaleniec#

Wykupiłam właśnie smart na cały rok(przedłużyłam właściwie) i nie widzę opcji rozłożenia na 2 raty po 0%. Dlaczego???

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ewa19685 opcja rozłożenia zakupów na dwie płatności, które nie są oprocentowane jest w programie Allegro Pay. Czy właśnie to masz na myśli? Jeśli nie widzisz takiej opcji, wskaż proszę ofertę, którą masz na myśli i zrzut ekranu z widoku oferty.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
ewa19685
#8 Zapaleniec#

O tym mówiłam.O tym mówiłam.

oznacz moderatorów
ewa19685
#8 Zapaleniec#

Mam kilka zakupów. To jeden z nich. I jedyna opcja to 3 raty. Zaznaczam, że nie zalegam z żadnymi opłatami.

 

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Ewa Wachowiak

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czyli nie masz rozłożenia na raty 2 a nie 3 dla posiadających Smarta!

oznacz moderatorów
ewa19685
#8 Zapaleniec#

Nie za bardzo rozumiem odpowiedź.

Całą kwota to te ok.750zł. I za 9 dni mam spłacić całą kwotę. Gdybym chciała rozłożyć na raty to pokazuje się tylko opcja 3 rat (razem z oprocentowaniem). Gdzie są te 2 raty za 0%? 

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Ewa

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Moderacja sprawdzi bo widzą więcej ale tam są warunki:

LEW433_0-1680616969960.png

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ewa19685 warunki, jakie musisz spełnić, by skorzystać z 2 rat 0% to aktywny Smart, spłacić wcześniej kredyt za dowolny zakup, wartość do spłacenia to minimum 200 zł, zamówienie nie zostało zwrócone lub anulowane, nie masz opóźnień w spłacaniu rat oraz nie masz blokady na limicie Allegro Pay. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
ewa19685
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. O to chodziło. Szkoda, że nie tej informacji nigdzie nie ma. 

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

Ewa

oznacz moderatorów
ziomal921
#1 Nowicjusz#

Witam, również się rozczarowałem gdy nie mogłem rozłożyć płatności na 2 raty 0% po zakupie (wcześniej nie było problemu). Tym bardziej, że allegro wprowadza w błąd ponieważ na banerze reklamowym widnieje informacja, że plan spłaty można zmienić do 30 dni od zakupu. Nie ma żadnej gwiazdki, że nie dotyczy to 2x0%. Dlatego proszę administację  o zmianę mojej płatności i zmianę reklamy żeby nie wprowadzała w błąd.

pay.png

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ziomal921 przepraszam, za wprowadzenie w błąd. Już poprawiłam swoją odpowiedź powyżej. Jeśli uważasz, że spełniłeś wszystkie warunki, a mimo to nie możesz skorzystać z opcji 2 rat, skontaktuj się poprzez formularz

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów