anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart family.

MAMY ROZWIĄZANIE!
ewa19685
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

 

Sprawa dotyczy smart family.

Mam wykupiony na cały rok dostawę ze smart. Do smart family dołączyłam mojego brata (Dotąd on miał też wykupiony na cały rok smart). Ale u niego wyświetla się tylko informacja, że musi zapłacić za smart za kolejny okres. Dlaczego nie m?że skorzystać z mojego abonamentu smart. Ewentualnie co ma/ mamy zrobić?

Dziękuję i pozdrawiam

Ewa 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ewa19685 czy Twój brat zaakceptował zaproszenie dołączenia do rodziny, które przychodzi mailowo? Możesz przejść do zarządzania rodziną tutaj i wybrać opcję "wyślij ponownie zaproszenie". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
ewa19685
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Tak, zaakceptował w zeszłym roku i figuruje też u mnie na liście rodziny. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ewa19685 na koncie Twojego brata usługa smart jest obecnie w okresie wypowiedzenia do 04.05.2023. Dopiero po tym terminie będzie on mógł korzystać ze smarta w ramach Twojej grupy rodzinnej. Obecnie — w okresie wypowiedzenia — również ma dostęp do darmowych dostaw i zwrotów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ewa19685
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Myślę, że to jest to. 😄 

 

oznacz moderatorów
madziunia9215
#1 Nowicjusz#

Witam. Mam pytanie odnośnie Smart Family. Czy członkowie rodziny muszą wykupić sobie sami Smart do końca czerwca? Czy jeśli mój jest ważny do maja 2024 r to ich też będzie obowiązywał?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@madziunia9215 tak, powinni wykupić własnego jeśli chcą korzystać ze Smart! Ponieważ po 30 czerwca 2023 roku nie będziesz mogła im już udostępniać swojego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Okres wypowiedzenia to 14dni od zakończenia Smarta- tylko tak dopowiem.😁

oznacz moderatorów