anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wezwanie z intrum sp. z o.o.

Kachabra
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, proszę o sprawdzenie mojego salda bo przyszedł do mnie sms z firmy intrum że, przekazaliście państwo moje zadłużenie na kwotę 79,80zl. Na moim saldzie widnieje 0,00zl. Podany jest też numer w smsie od intrum 80085526. Bardzo proszę o odpowiedź w sprawie bo ja zawsze za wszystko płacę z góry. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

IMG_0039.png

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Kachabra
#7 Wielbiciel#

Nie mogę otworzyć tego linku ale wchodziłam w rozliczenia i moje saldo jest 0,00zl

tym bardziej nie rozumiem co to i za co to? I czemu allegro nie wysłało mi żadnej informacji tylko przekazało sprawę do firmy windykacyjnej o szemranej reputacji. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Kachabra
#7 Wielbiciel#

Ja naprawdę nie bardzo wiem jak rozmawiać na tym czacie. Poproszę o adres @ na który wyślę oficjalne pismo, wkleję zdjęcia tego smsa itd. 

oznacz moderatorów

Kachabra
#7 Wielbiciel#

IMG_0040.png

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Powody mogą być różne:

- jest teraz dużo oszustw, ktoś się może za nich podszywać.

- miałeś jakieś inne konto i to na nim jest zadłużenie. Mógł np project wypłacić odszkodowanie jakiemuś klientowi po roku czy dwóch od zakupu, za nimi nikt nie nadąży.

- sms nie był do Ciebie tylko do poprzedniego właściciela telefonu.

- znając bałagan w allegro mogli się pomylić. Już tu chyba ze 2-3x widziałam podobne posty, tylko tam kwota była dużo wyższa.

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kachabra na ten sam numer telefonu zarejestrowane jest inne konto na Allegro, zadłużenie dotyczyło i jego, ale dzisiaj ostało uregulowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:65722241
#8 Zapaleniec#

Też dostałam na maila wezwanie do niezwłocznej zapłaty od Intrum niby działający w imieniu Allegro(((

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów