anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam takie pytanie odnośnie Smart

Client:89638246
#1 Nowicjusz#

Witam jak to jest z tym Smart kupione mam na rok, jest jeszcze 3dni do końca Smart i nie działa Smart, pisze że 12 października kończy się a jest dzisiaj 9 październik i Smart nie działa. Kupiłem na kolejny rok i znając życie będziesz powtórka z rozrywki. Trochę oszukujecie ludzi w ten sposób.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:89638246 a zamówienie spełnia warunek Smart? Może kupujesz z innego konta?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89638246 na koncie z którego piszesz Smart! był aktywny do 18 marca 2022 roku (i tutaj wykupiłeś dzisiaj nowego Smarta na cały rok, więc wygaśnie dopiero 24.10.2024, bo dochodzi do tego 14 dniowy okres wypowiedzenia), na Twoim drugim koncie Client:107787452 Smart! jest aktywny do 27.10.2023, więc pewnie pomyliłeś konta 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Zuziek09
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem jak kolega wyżej. Jeszcze niedawno pojawiała się informacja że do 20.10.2023 mogę kupić SMART za 39,90 na rok a dzisiaj wchodzę i SMART nie aktywny. Gdzie może być problem?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Zuziek09 Smart! na koncie z którego piszesz przestał być aktywny 15.10.2021, natomiast w ramach promocji członkowie Allegro Family mieli możliwość wykupienia Smart! w promocyjnej cenie - 39,90 na rok. Więc jeśli chcesz skorzystać z promocji, sprawdź czy możesz kupić Smart! na tej stronie

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Zuziek09
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dziękuję za odpowiedź. niestety Nie mogę kupić za 39,90 tylko 59,90.

1.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Zuziek09 Promocja trwała do 30 września 2023 roku. 

Tutaj znajdziesz Regulamin: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-smart-dla-czlonkow-grup-rodzinnych-3APla51wYTY 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów