anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamawiając w czwartek niby ma być na piątek, ale nie na poniedziałek!

MAMY ROZWIĄZANIE!
piokom0777
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór piszę do was tą nie przyjemną sprawę ,w której zostałem na lodzie bez zamówionej części bez której nie mogę dojechać do pracy na poniedziałek,a dlaczego tak jestem zbulwersowanym a dlatego że: szkoda czasu i słów tracicie stałego klienta,za swoje niedbalstwa i obiecywanie klientom czegoś w przybliżonym czasie, akurat straciłem czas i pieniądze i dojazd do pracy przez waszą nie zdolność,i już k.... Brak mi słów jak tak k.... Można , robić , zamawiając w czwartek niby ma być na piątek dobrze ok może coś się stanęło się h.. Ale nie na poniedziałek !!!! K ja muszę dojechać do pracy!!!!! 100 nie ważne ile muszę i h..

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
komis-bell
#21 Demiurg#

Czas dostawy podawany w ofercie jest jedynie czasem przewidywanym - nie gwarantowanym. 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

Za tak śmieszne ceny przesyłek żaden przewodnik nie zagwaranuje dostawy następnego dnia.

Chyba że np. DHL Parcel premium to się zgadzam, ale nie paczka za kilkanaście złotych czy darmowa w Smart....

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

Trzeba umieć czytać ofertę ze zrozumieniem, również ten mały wykrzyknik przy sugerowanym przez Allegro czasie dostawcy, to że nie pojedziesz w poniedziałek do pracy, jest tylko twoją zasługą. 

 

 

 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@piokom0777 może nie wiesz ale przewoźnicy nawet przy dostawach określanych jako „same day” i „next day” mają czas gwarantowany doręczenia na poziomie dwóch dni roboczych - zwykle przesyłki mają ten czas na poziomie 3 dni roboczych. 
Czas który wyświetla się na allegro to tylko i wyłącznie przewidywania - nic więcej. 

oznacz moderatorów
fox_paws
#12 Orędownik#

Nawet przewoźnicy nie gwarantują dostawy następnego dnia.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@piokom0777 lepiej opisz dokładnie co kupiłeś, kiedy, jaka opcja dostawy, co było w zakładce dostawa napisane w jakim czasie wysyła sprzedawca?

oznacz moderatorów
piokom0777
#7 Wielbiciel#

Wyjaśnię to z **piiip**

 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@piokom0777 Daj link do tej oferty

oznacz moderatorów