anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zbyt krótki okres ważności monet

Client:28157749
#7 Wielbiciel#

Członek mojej rodziny z Allegro Family z mojego polecenia dokonał zakupu. Zapłacił i otrzymał monety ( bo założył konto z polecenia, dołączył do Family i wybrał dostawę zakupów do punktu Poczty Polskiej) tak w skrócie...byliśmy zadowoleni ze zdobytych monet bo fakt faktem można mieć kupon na kolejne zakupy, dziś patrzymy a monet już nie ma , zakupów nie robił...bo monety zamiast mieć ważność rok, straciły ważność na przełomie dnia (zaraz po ich otrzymaniu). Co może być tego powodem??:( Na prawdę było to zabawne że 16-17.11. robi zakupy a ważność otrzymanych wtedy monet jest do 17.11.2021 i monet już nie ma 😞 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Cosik sie nie zgadza, tak sobie zniknęły. Pojawiasz się i znikasz jak w piosence, no spytajmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:28157749 Zdradzisz mi, o którego użytkownika dokładnie chodzi? Abym mogła Wam pomóc, potrzebuję jego login 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:28157749
#7 Wielbiciel#

Wybacz że dopiero teraz : Client:93503936 🙂 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:28157749 Monety na tym koncie zostały przyznane 17 listopada 2020 r. i były ważne do 17 listopada 2021 r., czyli cały rok.

To były monety z akcji "15 monet przy zakupach od 200 zł w kategorii Motoryzacja".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów