anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zielony automat nie czyta kodów.

ProLsnienie
#9 Pomysłodawca#

Po raz kolejny zgłaszam że automat AL061KRA nie czyta mi etykiet i nigdy nie czytał. Każdy inny czyta a ten nie. @Allegro_One  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Może język mu nie odpowiada!😎

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jakiś niedouczony.

oznacz moderatorów

ProLsnienie
#9 Pomysłodawca#

@LEW433 @mwmonety co ja bym bez Was zrobił 😊

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Bo to Czesio, kolega wnuczka prezesa programował.... 🙂

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

@Allegro_One 

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

To samo dotyczy automatu AL027SC1. Kodów z etykiety nie czyta, wstukany ręcznie nr paczki przyjmuje.

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

ProLsnienie
#9 Pomysłodawca#

@AGD-RTV-IT mam to samo ale szlag mnie trafia jak mam takich 10 paczek wpisywać na automacie, którego klawiatura działa tragicznie (ekran dotykowy). I to jeszcze nie te krótkie kody a cały ten długi kod trzeba wpisywać. @Allegro_One halo!

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@AGD-RTV-IT oraz @ProLsnienie na każdym automacie, na naklejce pod ekranem dotykowym znajdziecie ten numer telefonu 616 306 997. Skorzystajcie z tego numeru, aby uzyskać pomoc techniczną. W imieniu serwisu najmocniej przepraszam za utrudnienia.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

@ayo80 ale pomoc techniczna nie widzi w tym problemu. Podejście na zasadzie - "można wklepać z klawiatury to niech i.dioci korzystający z naszych usług sobie wklepują".

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

ProLsnienie
#9 Pomysłodawca#

@ayo80 dokładnie jak napisał kolega @AGD-RTV-IT - oni mają to gdzieś, przyjmują te zgłoszenia ale nic się nie dzieje z tym dalej. Tutaj akurat @InPost niestety na podobnym poziomie przyjmuje zgłoszenia..

oznacz moderatorów

ProLsnienie
#9 Pomysłodawca#

@Allegro_One nadal wasza maszyna nie czyta kodów 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Allegro_One czarne ekrany również nie należą do wyjątków 

oznacz moderatorów

ProLsnienie
#9 Pomysłodawca#

Czyli tak sobie możemy pisać że coś nie działa a co powinno wejść w życie by wszystko działało a allegro to sobie puszcza bokiem? Chcecie @Allegro_One tak wypromować by wyparło @InPost a w ogóle nie dbacie choć nawet pozornie o swoje dobre imię. Byle by ludzie kupowali, Wam leciała prowizja, tylko kupujący się liczy i to trzeba się o swoje wykłócać. 

oznacz moderatorów

ProLsnienie
#9 Pomysłodawca#

@Allegro_One  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  nadal nie działa ta maszyna, nie czyta kodów, tak tylko mówię bo w sumie co to kogo obchodzi, prawda? 🙂

oznacz moderatorów

ProLsnienie
#9 Pomysłodawca#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  @Allegro_One  nadal ta maszyna nie czyta mi kodów, inne owszem, ta absolutnie nie, fajnie dbacie o swoje sprzęty 🙂 Ale co tam, niech klient co ma 10 paczek przepisuje kod jeden po drugim na "zlagowanym" ekranie, tragicznie to działa. Jakby nie to, to oceniłbym serio że ten system nie jest zły, działają czytniki na innych fajnie, szybko, tylko to klikanie po nadanej paczce że to wszystko, powinniście to zmienić, że zeskanowanie kolejnego kodu powoduje nadawanie kolejnej przesyłki. Jak nieraz wysyłam inpostem w paczkomacie 50 przesyłek to szlag by mnie trafił jakbym za każdym razem miał najpierw klikać rozmiar a potem "to wszystko" 🙂 tutaj @InPost 1:0 @Allegro_One 🙂

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

@ProLsnienie zapomnij, że to naprawią. Wysłanie technika, wymiana czytnika to są koszty, Allegro ma pokazywać przede wszystkim zyski, koszty w tym przeszkadzają. Sprzedawca sobie pomarudzi i mu przejdzie - bezkosztowo.

Inpost vs Allegro One - wygrana InPostu przez tko w 1 rundzie. One wytrzymało na ringu krócej jak Gołota jak Lewisem.

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów