anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana paczkomatu dla wysyłki SMART

MAMY ROZWIĄZANIE!
ArtStep
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

w moim zamówieniu chciałem aby sprzedający wysłał paczkę do innego paczkomatu niż ten który wybrałem w zamówieniu. Informację o zmianie paczkomatu przekazałem sprzedającemu przed zarejestrowaniem przesyłki (realizacja paczki była w ogóle bardzo opóźniona). W odpowiedzi na moje pytanie dlaczego moja paczka nie została wysłana do nowego paczkomatu sprzedający odpowiedział :

"Nie mamy mozliwości zamiany paczkomatu. Nie ma takiej opcji w systemie allegro przy użyciu wysyłki SMART"

Jak to możliwe? Czytałem, że jest taka opcja. Czy coś się zmieniło?

Artur

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

@ArtStep W takiej sytuacji nie odbieraj paczki i kliknij Zwrot towaru w zakładce Moje zakupy. Przesyłka bezpłatnie wróci do sprzedawcy, a on odda Ci całą wpłatę. Potem kup towar po raz drugi, wskazując właściwy paczkomat. 

oznacz moderatorów
ArtStep
#7 Wielbiciel#

@xyz96paczkę mi ktoś odbierze - pojechała w rodzinne strony. Zbyt długo na nią czekałem aby raz jeszcze składać zamówenie.

Moje pytanie jest o to czy sprzedający faktycznie nie ma możliwości zmiany adresu dla przesyłki SMART??

Bo nie wiem, czy sprzedający kłamie, czy system Allegro na to nie pozwala przy przesyłkach SMART.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ArtStep Według mojej wiedzy sprzedawca nie ma takiej możliwości przy Smarcie. 

oznacz moderatorów
ArtStep
#7 Wielbiciel#

masakra, w takim razie wspaniałe jest to Allegro SMART 🙄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie kłamie, nie może zmienić. Zawsze możesz dopytać @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

"Nie odbieraj paczki" jest to świetna porada Wuju 🤣🤣🤣. Zamawiaj i nie odbieraj niech jeździ tam i z powrotem, transport tej paczki zostawia taki ślad węglowy że kopalnie mogą pozazdrościć. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@krejzole Tak, to jest świetna rada, ciotko. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli paczka jest już w realizacji albo w drodze to nie ma, pozostaje ci odstąpienie od zakupu i kupienie.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

😄

oznacz moderatorów