anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy blik

elooooooo
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

Witam, zamawiałem wczoraj przesyłki na allegro zapłaciłem blikiem, wieczorem zorientowałem się że jedna przesyłka była źle złożona i miałem dwa niepotrzebne przedmioty napisałem czy można te przedmioty usunąć i zwrócić pieniądze za dwa przedmioty odpisali mi że będzie anulowane zamówienie i pieniądze wrócą na konto , 131zl po 5h wróciło na konto a za 4h znikło x konta 231zl pieniądze za dwie przesyłki gdzie szukać problemu? Czy te 231zl wróci po jakimś czasie?

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

elooooooo
#7 Wielbiciel#

Dodam że wiadomość od allegro z zwrotem dostałem i pieniądze dostałem a za 3h znikłlo 231zl z konta kasa za dwie przesyłki kupowane jednocześnie 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elooooooo wczoraj złożyłeś jedno zamówienie u dwóch sprzedajacych:
nr 77ef1a7a-3fc1-11ed-aad2-e9d6f012d628 (koszt 231.49 zł) i tutaj został zgłoszony zwrot.
Od jednego z tych sprzedających otrzymałeś zwrot na łączną sumę 133,52 zł i ten zwrot już się zaksięgował. 
Więc dla pewności czy kwota 231,49 zł została pobrana dwa razy? 
Jeśli tak, to czy mogę poprosić Cię o przesłanie potwierdzenia pobrania tej kwoty dwukrotnie na adres spolecznosc@allegro.pl? Nie martw się, jeśli zostały pobrane dwa razy to na pewno je odzyskasz 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

elooooooo
#7 Wielbiciel#

Wysłałem, potwierdzenia na e-mail podany przez panią

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@elooooooo Dziękuję, ale na zrzutach, które przesłałeś widać tylko jedną płatność na kwotę 231,49 zł, dokładnie z godziny 07:16:09. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

elooooooo
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ jeżeli dnia 28 zakupiłem przedmioty to płatność była dokonana,

Teraz niestety nie widzę jej została usunięta tak samo jak zwrot pieniędzy został usunięty i została tylko płatność z dnia 30 której nie robiłem i konto mam teraz -92zl jestem 230zl na minus przez allegro proszę rozwiązać tą sytuacje. Przesyłka jedna jest zapłacona a wczoraj pobrało pieniądze jeszcze raz za dwie wysyłki nie rozumiem tego.

 

 

oznacz moderatorów

elooooooo
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ @la_nika 

Proszę sprawdzić skrzynkę pocztową, wysłałem wszystko co znalazłem na ten temat i transakcje z kwoty 231zl tej pierwszej nie mam bo została mi zwrócona i jest zapisana na kwotę 97.97zl kwota zwrotna była u mnie na koncie ale za kilka godzin allegro pobrało ponownie 231.49zl

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@elooooooo Bardzo chciałybyśmy Ci pomóc, ale na wyciągach, które nam przesłałeś, nie ma informacji o tym, że kwota 231,49 zł została pobrana dwukrotnie z Twojego konta, dlatego nie mamy tutaj żadnych podstaw do działania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

elooooooo
#7 Wielbiciel#

 Szkoda ze jest kwota 97.97zł bo tamto 231,49zł (133,52ZŁ) zostało mi częściowo zwrócone ale zostało POBRANE 231,49 ponownie za nic także nie proszę szukać wymówki wszystko jest tam wysalane  jeżeli pani nie rozumie to tak były dwie przesyłki płacone jednocześnie był przelew 231,49zł za dwie na drugi dzień była rezygnacja z jednego zamówienia a wiec jeżeli był przelew na kwotę 231,49 i zostało mi 133,52zł zwrócone z tego przelewu to skąd wam znajdę teraz to pierwsze 231,49 jak zostało zwrócone, po zwróceniu kwoty miałem 133,52zł na koncie a za 3 godzinki allegro sobie za (NIC) wzięło mi 231,49zł i jest wszystko udokumentowane zrzutami ekranu, PROSZE zadziałać cos w tej sytuacji bo przez was mam debet na koncie :)) a jeszcze nie przyszła żadna przesyłka a jestem 332zł na - Pozdrawiam i czekam na rozwiaznie tej sytuacji! Chyba ze z wami nie da się tego rozwiązać to proszę o kontakt z kimś co to rozwiąże do usłyszenia 🙂😊

oznacz moderatorów

elooooooo
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ @la_nika i zadziała ktoś w tym kierunku czy złośliwość rzeczy martwych? Zwlaszcza że to allegro i do takich błędów powinno się przyznać i zwróćic kwotę 

oznacz moderatorów

elooooooo
#7 Wielbiciel#

@la_nika I jest jakaś szansa na zwrot tych pieniędzy czy poprostu przepadły? 

 

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Co to za bank jak z historii znikają operację na koncie?

oznacz moderatorów

elooooooo
#7 Wielbiciel#

Z historii nie znika był zwrot kasy częściowy po prostu i znikła połowa kwoty z tej transakcji 😛

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

To ja czegoś nie rozumiem. Bo piszesz

Teraz niestety nie widzę jej została usunięta tak samo jak zwrot pieniędzy został usunięty i została tylko płatność z dnia 30

oznacz moderatorów

elooooooo
#7 Wielbiciel#

jest płatność pierwsza 97,97zł było to 231zł przed zwrotem był zwrot kasa była, było to 133zł na koncie  później z allegro mi zabrało 231zł za dwie przesyłki czyli  jedna przesyłka kwota 97,97 a druga na 133,52zł  tylko ze aktualnie jest u sprzedającego 97,97 zł zapłacone dnia 28 a to z 30 allegro połknęło i myślę ze wróci  w najbliższym dniu roboczym jeżeli pan ma dostęp do screnów to nie musze się tłumaczyć 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elooooooo gdyby kwota 231,49zł została pobrana dwukrotnie to byłoby to widoczne na przesłanym zestawieniu. Już wyjaśniam skąd to zamieszanie. Została pobrana kwota 231,49zł, po czym 133,52 zł zostało zwrócone, więc kwota blokady wynosi 97,97 zł i tyle zostało pobrane.
Czy teraz wszystko się zgadza? Jeśli nie, to poproszę o zrzut ekranu, na którym widać pobraną kwotę 97,97 zł oraz 231,49 zł. U nas w systemie to zamówienie jest opłacone i częściowo zwrócone, czyli pobrana kwota to 97,97 zł. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

elooooooo
#7 Wielbiciel#

Wysłałem na wasz e-mail dwa razy ponieważ jeden zrzut ekranu zły wysłałem 97.97 za przesyłkę mam ją w doręczeniu już czyli to spoko

Później allegro pobrało 231.49zl

Zwróciło mi z tej kwoty 133,52zl kwota za jedną przesyłkę 

Brak zwrotu reszty pobranej przez allegro obstawiam że jakiś błąd kwota 97.97zl. Kwota była pobrana dwa razy z konta.

 

Pozdrawiam 

 

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elooooooo dziekuję za zrzut, jednak to co przesłałeś potwierdza to co napisałam. Pobrane zostało 97,97 zł, ponieważ pozostała część z 231,49 zł (czyli 133,52 zł) została zwrócona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

elooooooo
#7 Wielbiciel#

Nie rozumie mnie pani, 97.97zl jest u sprzedającego

Pobrało później kolejne 231,49zl

Czyli razem 329,46zl

97,97zl jest u sprzedawcy

133,52zl jest u mnie na koncie 

97.97zl jest gdzieś w systemie allegro

 

 

 

 

Czyli razem

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elooooooo ale w przesłanym przez Ciebie dziś zestawieniu widać tylko pobraną płatność 97,97 zł. Nie widać aby pobrane zostało 231,49 zł oraz 97,97 zł. A na tym zrzucie, który przesłałeś wcześniej, gdzie widać pobranie 231,49 zł to jest to ta sama transakcja, w ramach której otrzymałeś zwrot (133,52 zł), czyli finalnie z Twojego konta zostało pobrane tylko 97,97 zł.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów