anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy blik

elooooooo
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

Witam, zamawiałem wczoraj przesyłki na allegro zapłaciłem blikiem, wieczorem zorientowałem się że jedna przesyłka była źle złożona i miałem dwa niepotrzebne przedmioty napisałem czy można te przedmioty usunąć i zwrócić pieniądze za dwa przedmioty odpisali mi że będzie anulowane zamówienie i pieniądze wrócą na konto , 131zl po 5h wróciło na konto a za 4h znikło x konta 231zl pieniądze za dwie przesyłki gdzie szukać problemu? Czy te 231zl wróci po jakimś czasie?

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

elooooooo
#7 Wielbiciel#

Skoro pobrane zostało 231.49zl

I 97.97zl

I została z tej całej kwoty zwrócone 133,52zl

to gdzie ta reszta uciekła mi?

Czyli finalnie zostało pobrane 97.97zl i drugie 97.97zl jest w systemie allegro lub w p24

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elooooooo zostało pobrane (dokładnie zablokowane na poczet płatności) 231,49 zł, później zostało zwrócone 133,52 zł. Czyli tak jakby tamta blokada (231,49 zł) nie jest już aktualna, zmieniła się na 97,97 zł. Możesz to sprawdzić jeśli spojrzysz na historię konta, a tam z datą 29.09.2022 jest podane "BLIK internet Allegro - 97,97 zł". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

elooooooo
#7 Wielbiciel#

Dobra szkoda mi czasu na to by drążyć temat z wami, niestety nic nie zdziałaćie w tej sytuacji i próbujecie z tego wyjść.

Będę 98zl na minus i tyle nie wyjdziecie z tego już by mi to wytłumaczyć jak to wygląda ja jestem właścicielem konta i wiem ile mi z niego ubyło.

Szkoda drążyć temat i tak nic nie zdziałaćie 

oznacz moderatorów