anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro DPD pobranie czy można zmienić tytuł przelewu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Nadałam kilka przesyłek Allegro DPD pobranie i każde pobranie przekazane na moje konto przez DPD ma ten sam opis operacji z tym samym numerem ID. To utrudnia mi przyporządkowanie konkretniej wpłaty do danego klienta szczególnie jeśli kwota jest taka sama.

Gdzie mogę dokonać zmian w ustawieniach w wysyłam z allegro żeby przy przekazaniu kwoty za pobranie był nick klienta allego.

Z góry dziękuję:)

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kasjopeja_com_pl poproszę Cię jeszcze o doprecyzowanie, żebym mogła skonsultować Twoją sprawę. Masz na myśli tytuł przelewu jaki wpływa na Twoje konto od DPD z kwotą pobrania od kupującego zapłaconą podczas doręczenia przesyłki? 
Czy możesz podać przykład zamówienia, które zostało tak rozliczone? Obawiam się, że nie będzie możliwości zmiany tego tytułu w Wysyłam z Allegro, ponieważ to przewoźnik dokonuje tego przelewu, ale gdy otrzmam od Ciebie więcej informacji dowiem się czy jest możliwość zmiany. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Tak dokładnie mam na myśli tytuł przelewu jaki wpływa na moje konto od DPD z kwotą pobrania od kupującego zapłaconą podczas doręczenia przesyłki.

Każdy tytuł przelewu w wyżej wymienionej sytuacji jest taki sam a mianowicie : "...Wysyłam z Allegro - zwrot za przesyłki pobraniowe MerchantiD 23852030..."  Było by idealnie żeby w tytule pojawił się nick klienta 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kasjopeja_com_pl w tej chwili niestety nie ma możliwości sprawdzenia dokładnie za jakie zamówienie jest dany przelew, ale pracujemy nad rozwiązaniem, które to umożliwi. 
Natomiast na razie można sprawdzić czy dane zamówienie zostało opłacone w Wysyłam z Allegro, w zakładce Zamówione przesyłki - dla tych przesyłek, dla których został wykonany przelew, jest zielony znaczek w kolumnie Pobranie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje, czyli jest nadzieja że będzie łatwiej:)

oznacz moderatorów
quadowanie_pl
#8 Zapaleniec#

Czy coś się zmieniło w temacie. Na ta chwile nie mamy możliwości prawidłowego rozliczenia przesyłek pobraniowych DPD co przy pełnej ksiegowosci stwarza pewien problem o ile nie opiera sie o kodeks karno skarbowy 

oznacz moderatorów
Jaca_1
#7 Wielbiciel#

Mamy dokładnie to samo, jakieś jaja sobie robią, zgaduj zgadula przy pełnej księgowości nie działa i może narobić kłopotów

oznacz moderatorów