anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

automatycznie dodaliśmy do Twoich cenników metodę Allegro Automat DHL POP BOX

domoweinspiracje
#9 Pomysłodawca#

Witamy, w związku z artykułem ,,Jeśli udostępniasz Allegro Odbiór w Punkcie DHL, automatycznie dodaliśmy do Twoich cenników metodę Allegro Automat DHL POP BOX'' mamy pytania odnoście realizacji zmiany.

Wg udostępnionych informacji maksymalne wymiary oraz waga przesyłek 'Allegro Odbiór w Punkcie DHL' do punktu odbioru to:

waga – 25 kg,

długość – 80 cm,

szerokość – 60 cm,

wysokość – 60 cm,

obwód (długość + 2x szerokość + 2x wysokość) – 320 cm;

a 'DHL POP BOX do automatu paczkowego' to:

waga – 25 kg,

długość – 64 cm,

szerokość – 41 cm,

wysokość – 38 cm,

obwód (długość + 2x szerokość + 2x wysokość) – 220 cm.

Jeszcze nie widzimy, żeby u nas pojawiła się taka opcja dostawy, ale spodziewamy się jej dodania w związku z czym prosimy o informację jak to zostanie zrobione. Czy do wszystkich ofert z dostawą Allegro Odbiór w Punkcie DHL po prostu zostanie automatycznie przypisana dodatkowa forma dostawy? Niestety wymiary produktów z tą formą dostawy nie nadają się do skrytek paczkomatowych, dlatego też wykluczyliśmy z nich dostawę InPost.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mirex2005
#12 Orędownik#

@domoweinspiracje a nie dostałeś wiadomości z taka treścią :

Jeśli nie chcesz, żebyśmy automatycznie włączyli w Twoich ofertach metodę dostawy Allegro Odbiór w Punkcie DHL, wejdź na tę stronę i najpóźniej do 17 kwietnia 2023 zrezygnuj z dodania nowej metody do swoich cenników. Wystarczy, że klikniesz [rezygnuję] – w razie potrzeby do 17 kwietnia masz także czas na zmianę swojej decyzji.

Albo musisz wyłączyć ręcznie i zostawić tylko kurierów.

oznacz moderatorów

domoweinspiracje
#9 Pomysłodawca#

Cześć@mirex2005 , otrzymaliśmy taką wiadomość i odpowiada nam ta forma dostawy do np. sklepów żabka itp, natomiast automatycznie została już u nas włączona dostawa Allegro Automat DHL POP BOX, niestety nie wszystkie produkty, które mogą być doręczone do sklepu mogą też być dostarczone do takiego automatu paczkowego, np ze względu na wymiary lub materiał.

Wygląda na to, że trzeba znowu wszystko ręcznie zmieniać..

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Prosimy o informację, kiedy będzie można usuwać stare nieaktualne lub powtarzające się cenniki.

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@domoweinspiracje nie da się wyróżnić punktów od box-ów. Albo wszystko albo nic.

Co do cenników to pewnie pracują nad tym. Prace mają się zakończyć w następnym dniu po końcu świata 😎

oznacz moderatorów

domoweinspiracje
#9 Pomysłodawca#

Ok, tylko zastanawia nas dlaczego są automatycznie przypisane te same ilości produktów do paczki POP DHL co do Punkt DHL, skoro wymiary boxów POP są takie jak w InPost, czyli mniejsze. Nie jesteśmy w stanie zmieścić tyle sztuk produktów wysłanych do boxu DHL co do Punktu DHL, a tak teraz allegro nam ustawiło 😞 czyli, żeby było optymalnie i bezpiecznie musimy teraz wszystko ręcznie poprawiać... fajnie 😕

oznacz moderatorów