anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cennik dostaw, a Allegro Smart! niedociągnięcia

3kELO
#9 Pomysłodawca#

Cześć,

Mam pytanie, da się jakość obejść niezaznaczenie opcji dostawy One Box/Kurier, a zaznaczenie innych typów dostaw do punktów, żeby aukcja była zgodna ze Smart!? Generalnie moja paczka nie wejdzie do paczkomatów, ale punkty UPS, Pocztex czy DHL są w stanie ją przyjąć. Mimo zaznaczenia większej ilości rozwiązań aukcja nie będzie Smart! dopóki nie zaznaczę One Boxa. Mam dwie możliwości, albo usuwam dostawę do punktów i będę Smart! (mniej opcji dostawy dla kupującego), albo zaznaczam i liczę, że nikt nie zamówi One Boxem 😄  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  HEEELP

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3kELO przykro mi, ale nie możemy robić tutaj wyjątków, czyli pozostają rozwiązania, które opisałeś, albo nie oferujesz żadnej metody do punktu, albo oferujesz wszystkie razem z Allegro One. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

3kELO
#9 Pomysłodawca#

Przecież to rozwiązanie nie ma sensu. Wymuszacie dodanie One mimo, ze nie spełniacie kryteriów dla paczki, która chce nadać i blokujecie innych przewoźników..  o co tu chodzi??

oznacz moderatorów

casa-mia-pl
#9 Pomysłodawca#

"Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze"

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@3kELO wystawiaj tak jak my wystawiamy tego typu rzeczy - podwójnie, ze Smartem i bez. Np. ostatnio dodaliśmy głośnik Manta - cena z dostawą bez Smarta z dostawą kurierską oraz do punktu DHL i punktu Pocztex 575,- i druga oferta zrobiona pod Smart za 585,- (zawiera dopłatę do "darmowej" dostawy), tylko kurier Pocztex.

Ba, rzeczy mieszczące się do automatów też już wystawiamy podwójnie. Możemy Ci podać statystyki takich przesyłek "podwójnych" sprzed miesiąca - 60% poszło w niższej cenie bez Smarta, 40% ze Smartem. Dlaczego? Nie każdy kupujący na Allegro ma Smarta to raz, niektórzy patrzą głównie na cenę i nie patrzą na koszty dostawy, to dwa.

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów