anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

chce mieć smart

Roznosci89
#7 Wielbiciel#

Chce mieć smart mam ustawione odpowiednie formy dostawy itp. , 5 klientów odemnie kupiło ale nie mam żadnej oceny co mogę źle robić że klienci nie wystawiają ich ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Firma to możesz ukończyć kurs.

oznacz moderatorów

Roznosci89
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem kurs miałem smarta ale zniknął chyba od tego że 5 zakupów zrobili klienci.

oznacz moderatorów

Roznosci89
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Roznosci89
#7 Wielbiciel#

Witam,

straciłem oznaczenie smart na produktach z powodu przejscia kursu i sprzedałem 5 produktów już. Chce odzyskać smart ale hurtownia z ktorą współpracuje i wysyła za mnie produkty do klientów w ofercie swojej posiada tylko dhl i dpd nie ma innych form wysyłek i też nie zezwala na wysyłkę inną niż te które wysmieniłem, co mam teraz zrobić?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Roznosci89 

1) kupic towar

2) trzymać w swoim magazynie 

3) wysyłac samemu udostepniając metody wysyłki które sobie życzysz

 

Ewentualnie

1) kupic towar

2) skorzystać z usługi allegro : fullfillment allegro

oznacz moderatorów

Roznosci89
#7 Wielbiciel#

nie ma innej opcji?

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Roznosci89  ja nie znam.

My kupujemy towar i mamy go fizycznie w swoich magazynach. To znacznie zmniejsza ryzyko ( sami odpowiadamy za wysylke) , oraz poszerza możliwości sprzedażowe choćby o klientów stacjonarnych

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jest ta którą masz.

oznacz moderatorów

Roznosci89
#7 Wielbiciel#

tzn.?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Bez Smarta, zrozumiałam!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Roznosci89 przykro mi, ale bez udostępniania odpowiednich metod dostawy, w Twoich ofertach nie będzie oznaczenia Smart! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Roznosci89
#7 Wielbiciel#

Dobrze, jakie mam jeszcze dodać żeby uzyskać smart możesz mój profil sprawdzić i mi pomóc?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Roznosci89 obecnie w Twoich ofertach są wymagane metody dostawy, ale na Twoim koncie brakuje warunków dotyczących sprzedaży, czyli co najmniej 5 unikalnych pozytywnych ocen transakcji (łapek w górę) w ciągu ostatnich 12 miesięcy oraz średnia ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% (lub status Super Sprzedawcy). Niestety nie kwalifikujesz się do udziału w programie, więc konieczne będzie zdobycie 5 pozytywnych ocen. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów