anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dopłacam do wysyłki smart 0zł dla wybranych?

MAMY ROZWIĄZANIE!
f2s
#9 Pomysłodawca#

Witam Czy jako sprzedawca dopłacam do wysyłki SMART 0zł - dla wybranych- czyli ktoś kupi coś za 2 zł i ma wysyłkę 0zł. Czy ja do tego dopłacam? Ktoś mógłby wkleić regulamin tej akcji? Bo to już przesada... Ludzie kupują mi rzeczy za 2 zł i wysyłka 0zł,a gdzie produkty do pakowania??? I proszę mi nie pisać,że powinnam wliczyć to w koszty towaru,bo w towar wart 2 zł się nie da,a prawda jest taka,że gdyby musiał zapłacić za wysyłkę 8,99zł,jak jest normalnie to by w życiu tego nie kupił. Wiadomo,że jak ktoś kupi coś za 40zł jest to dla mnie bardziej rentowne aniżeli towar za 2 zł,a foliopak/koperta/taśma i etykieta to taki sam koszt. 

 

Czekam niecierpliwie na odpowiedź.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
f2s
#9 Pomysłodawca#

Nie mniej jednak to kpina .... Allegro ma nas gdzieś,jako sprzedających!!!

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@f2s 
Napisałaś: "a prawda jest taka,że gdyby musiał zapłacić za wysyłkę 8,99zł,jak jest normalnie to by w życiu tego nie kupił."

Nie sprzedajesz - źle.
Sprzedajesz - jeszcze gorzej

Jesteś tu za karę ?


gdzie produkty do pakowania??? I proszę mi nie pisać,że powinnam wliczyć to w koszty towaru,bo w towar wart 2 zł się nie da
Da się. Jeżeli "wartość produktów do pakowania ustalisz np. na 1.50zł. to możesz ustalić cenę takiego towaru z wliczonymi "kosztami produktów do pakowania" np. na 3.50zł. (albo dowolną inną). Twój wybór.
Albo np. najtańsze rzeczy sprzedawać stosując tzw. cenniki hurtowe:
1szt. - 3.50zł., 2szt. - 5.50zł., 5szt.- 11.50zł. , etc. albo tylko w wielopakach (np. 20szt. za 40 zł.)

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów