anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zmiana firmy kurierskiej spowoduje utratę smarta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
firmaJAREX
#7 Wielbiciel#

Witam. Korzystamy z usług dwóch firm kurierskich tj. Inpost i Pocztex. Moje pytanie jest takie, czy jak podpiszę nową umowę z innym przewoźnikiem takim jak DPD a zrezygnuję z Pocztex-u, to czy wówczas nadal mogę zrobić smarta?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
sma_comensal
#9 Pomysłodawca#

tutaj masz cały artykuł o tym i dostępne wysyłki w ramach smart:

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart#jakie-metody-dostawy-sa-dostepne-w-rama...

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@firmaJAREX Jesteś pewien że wybór DPD jest lepszym rozwiązaniem ,poczytaj tu na forum o sposobach naliczania opłat przez tę firmę a zwłaszcza o notorycznym doliczaniem opłat za niby niezgodne gabaryty.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@firmaJAREX z deszczu pod rynnę ?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@firmaJAREX 

A ja jak zwykle spieszę z wyjaśnieniami! To nie jest tak że podpisywanie umów z firmami kurierskimi jest nadrzędną cechą aby udostępniać SMART sprzedającym. Usługi transportowe które wchodzą w ten skład nazywają się:

Allegro Pocztex kurier 48

Allegro kurier DPD

Allegro kurier UPS.

My, jako użytkownicy nie mamy na te umowy żadnego wpływu. Te umowy podpisało Allegro z przewoźnikami. Owszem, w przypadku Poczty polskiej należy podpisać jakąś dziwną pseudo umowę (tylko po to żeby mieć dostęp do EN), nie biorę pod uwagę "wysyłam z Allegro".

Podpisywanie umów np z DPD lub UPS może pomóc w podjazdach, rozliczeniach, jakiś opiekun ale nie jest obowiązkowe, bo to usługa którą zleca Allegro, nie my!

oznacz moderatorów