anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dług wobec allegro e-mail

Client:44172016
#8 Zapaleniec#

Hej, dziś dostałam wiadomość o zadłużeniu wobec allegro za usługi. Nie wiem jakie i za co ? Jest to kwota 11.50zl jeśli ich nie spłacę idzie to do windykacji. Nie wiem kompletnie o co chodzi. Jak sprawdzić czy mam jakiś dług ? Czy mieliście podobnie ?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

LEW433
#21 Demiurg#

Sprawdź tu:https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro  nie masz zadłużenia to próba oszustwa, ostatnio dużo tego.

oznacz moderatorów

Client:44172016
#8 Zapaleniec#

Mój dług to 0.01gr. W e-mailu był link i weszłam w niego. Przekierowano mnie na stronę płatności lecz wyszłam z tego jak to zobaczyłam. Czy nic nie zaakceptowałam w ten sposób ? Kiedyś na allegro lokalne dodałam 2 rzeczy do sprzedaży lecz po 2 dniach je usunęłam i ich nie sprzedałam czy to może być za to ? Czy mogę gdzieś to sprawdzić ?

 

oznacz moderatorów

Client:44172016
#8 Zapaleniec#

Screenshot_2023-03-16-17-59-27-711_pl.interia.poczta_next.jpg

oznacz moderatorów

Client:44172016
#8 Zapaleniec#

Moje zadłużenie to 0.01 gr jakieś z tego co wynika. Lecz weszłam w ten link i przekierowano mnie do logowania ale wyszłam z tego jak zobaczyłam czy nic nie stanie się i nic nie zaakceptowałam w ten sposób ? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44172016 allegro ściga za długi przekraczajace kwotę 10zł , na wszelki wypadek przeskanuj urządzenie antywirusem i sugerowałbym zmianę hasła do banku .

oznacz moderatorów

Client:44172016
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za podpowiedź. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Pewnie coś sprzedawałeś 

oznacz moderatorów

Client:44172016
#8 Zapaleniec#

Może kiedyś na allegro lokalne. Dwie rzeczy ale po 2 dniach usunęłam aukcje. Więc nie wiem ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44172016 Cześć. 🙂 Na tym koncie nie widzę żadnej zaległości. Z jakiego adresu przyszła do Ciebie ta wiadomość, jak ona dokładnie wygląda? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44172016
#8 Zapaleniec#

Screenshot_2023-03-16-17-59-27-711_pl.interia.poczta_next.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44172016 Nie jest to wiadomość od nas. Jeśli masz taką możliwość, prześlij nam tego mejla (za pomocą opcji "przekaż dalej") na adres phishing@allegro.pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44172016
#8 Zapaleniec#

Wysłałam, proszę o odpowiedź jeśli Panstwo się coś dowiedzą w tej sprawie. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44172016 Sama wiadomość to próba wyłudzenia danych logowania do bankowości. Zablokujemy stronę, do której prowadzi link w wiadomości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:109096893
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry mój mąż też otrzymał smsa oraz maila, że ma wezwanie do zapłaty na kwotę 99,70 podam jeszcze numer sprawy 147334776

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109096893Dzień dobry. 🙂 Mąż powinien zalogować się na swoje konto i samodzielnie sprawdzić saldo w zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:109096893
#7 Wielbiciel#

Mąż nie pamięta hasła do konta

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109096893 Może skorzystać z opcji przypomnienia hasła lub musi do nas napisać tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:109096893
#7 Wielbiciel#

Dziękuje problem rozwiązany dzięki linkowi podesłanemu przez Panią okazało się, że mąż faktycznie miał zadłużenie o którym zapomniał 

oznacz moderatorów