anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro mimo nadania w punkcie przed godziną graniczną zalicza paczki jako nadane po termin

jomaxtools
#7 Wielbiciel#

Dlaczego allegro w jakości sprzedaży mimo nadania w punkcie przed godziną graniczną zalicza paczki jako nadane po terminie.A000T9MOZ7

 

  • 4 lip 2024, 14:24
    Przesyłka została nadana w punkcie.

  • 4 lip 2024, 10:06
    Przesyłka została przygotowana przez nadawcę.

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

Bo liczy się czas kiedy kurier zeskanuje (jeśli w ogóle się pojawi), a nie kiedy Ty się z paczką rozstaniesz

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jomaxtools Paczka uznawana jest za nadaną w momencie zeskanowania jej przez kuriera, a ta paczka znajduje się jeszcze w automacie. 

oznacz moderatorów

jomaxtools
#7 Wielbiciel#

Jeśli to w punkcie.

Jak mamy zmusić kuriera do odbioru przesyłki i jej zeskanowania i po co ta godzina graniczna skoro kurier może odbierać paczki kiedy chce.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jomaxtools Możesz złożyć reklamację: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Jeśli paczka została nadana w terminie, to mogę ją dla Ciebie zgłosić do wykluczenia z jakości, ale podaj numer zamówienia. 

oznacz moderatorów

jomaxtools
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jomaxtools Zamówienia zostały wykluczone z Jakości. Będzie to widoczne po nocnym przeliczeniu danych 🙂 

oznacz moderatorów

jomaxtools
#7 Wielbiciel#

Proszę odpowiedzieć na zadane pytanie

Jak mamy zmusić kuriera do odbioru przesyłki i jej zeskanowania i po co ta godzina graniczna skoro kurier może odbierać paczki kiedy chce.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jomaxtools Już pisałam wyżej — jedyną opcją jest złożenie reklamacji i możesz to zrobić tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt. Paczki obsługuje przewoźnik UPS i skontaktujemy się z nim. To nie jest tak, że "kurier może odbierać paczki kiedy chce". Powinien odbierać paczki tak, żeby zabrać wszystkie nadane zamówienia do godziny granicznej. 

oznacz moderatorów

jomaxtools
#7 Wielbiciel#

Kiedy otrzymam konkretną odpowiedź

oznacz moderatorów

jomaxtools
#7 Wielbiciel#

Co mnie obchodzi kto obsługuje paczki pieniądze bierzecie wy

oznacz moderatorów

jomaxtools
#7 Wielbiciel#

Ja się nie pytałem gdzie zgłosić reklamacje pytałem się o co innego

Jak mamy zmusić kuriera do odbioru przesyłki i jej zeskanowania i po co ta godzina graniczna skoro kurier może odbierać paczki kiedy chce.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jomaxtoolsSamodzielnie nie masz innej opcji, jak złożenie reklamacji. 

oznacz moderatorów

jomaxtools
#7 Wielbiciel#

Czy odpowiesz na moje pytanie

Jak mamy zmusić kuriera do odbioru przesyłki i jej zeskanowania i po co ta godzina graniczna skoro kurier może odbierać paczki kiedy chce.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jomaxtools Odpowiedziałam już wielokrotnie. Samodzielnie nie masz opcji "zmusić" kuriera. Jedyną opcją jest złożenie reklamacji. To nie jest tak, że "kurier może odbierać paczki kiedy chce". Powinien odbierać paczki tak, żeby zabrać wszystkie nadane zamówienia do godziny granicznej. 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@ko_alka Zaraz zaraz, przecież miało być tak, że w ramach Allegro Delivery to Wy odpowiadacie za całość procesu wysyłkowego. Cytuję "W ramach Allegro Delivery odpowiadamy za cały proces logistyczny i reklamacyjny – kompleksowo dbamy ..." Dlaczego więc to klient ma składać reklamację?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@TomBanknoter My odpowiadamy za rozpatrywanie reklamacji, które jednak muszą do nas trafić. Zgłoszenia reklamacyjne przyjmujemy tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@ko_alka OK, dzięki za rozjaśnienie 😎

oznacz moderatorów

jomaxtools
#7 Wielbiciel#

Jest tak że kurier odbiera kiedy chce a wy winą obciążacie sprzedającego. Zrezygnujcie z UPS i po problemie. Wszyscy  sprzedawcy wiedzą że kurier allegro to wyjątkowe dziadostwo które promujecie siłą bo gdyby nie smart kto by z tego korzystał. Ale pamiętaj nic nie trwa wiecznie i takie allegro wcześniej czy później źle skończy.

oznacz moderatorów

jomaxtools
#7 Wielbiciel#

Tam na zgłoszone problemy nie potrafią odpowiedzieć raczej to boty

oznacz moderatorów