anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego brakuje Smart w mojej ofercie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
fari1975
#10 Popularyzator#

W mojej ofercie Numer oferty: 12792345128 brakuje oznaczenia smart. Nie widzę tego oznaczenia ani jak patrzę na ofertę z komputera ani jak patrzę przez telefon. Czy ktoś wyjaśni dlaczego tak jest?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@fari1975 Z tego, co widzę, udostępniłeś tylko jedną z dwóch wymaganych metod dostawy. Sprawdź tutaj listę metod.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Szanowna Pani. Opcje dostawy w tym ogłoszeniu mam takie same jak w innych ogłoszeniach. We wszystkich moich ogłoszeniach korzystam z tego samego szablonu cennika. Z lewej jest cennik aukcji o której tu mówię a z prawej dowolna inna moja aukcja z tym samym cennikiem.rekla smar.jpg

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@fari1975 Przekazałam tę ofertę do weryfikacji. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Co tu się KUR.A wyprawia. Ani odpowiedzi na pytanie ani tego za co wam zapłaciłem w swojej ofercie nie widzę. Odszkodowanie jakieś przewidujecie, rekompensatę czy jakiś odsetek tego co zapłaciłem? Pewnie nie. Już przy usunięciu kilkuset moich ofert bez powodu pokazaliście z jakim trudem słowo przepraszam przechodzi wam przez gardło. Traktujecie ludzi jak dojne krowy a sami zachowujecie się jak świnie. A teraz spodziewam się profesjonalnego podejścia z waszej strony i usunięcia tego wpisu i zbanowania mnie na forum i kto wie co tam jeszcze wymyślicie.

oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Witajcie.

W tym miejscu nie mam pytań. Chciałbym tylko zapoznać się z sytuacjami kiedy mieliście wrażenie że allegro Was olało,, wydymało itd.

Oto jeden z ostatnich moich rodzynków. Ponad 48 godzin bez odpowiedzi na pytanie dla czego nie mam tego za co zapłaciłem.

Odp.: Dlaczego brakuje Smart w mojej ofercie. - Społeczność Allegro - 455726

Macie podobne sytuacje? Fajnie było by Wasze historie zebrać w jedno miejsce. Łatwiej było by zorientować się z kim tu wspułpracujemy.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@fari1975  To ile zapłaciłeś za tego smarta?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

To nie jest istotne czy zapłaciłem 5, 10 czy 49 złotych. Zapłaciłem za coś i chciałbym to mieć. Jeśli popełniłem błąd w tworzeniu aukcji ( mało prawdopodobne) to Pani moderator wraz z tymi którym przekazała  ofertę do weryfikacji powinna mi to wytłumaczyć. Być może gdyby w tej aukcji która kwalifikuje się do smarta było odpowiednie oznaczenie i cała reszta z tym związana to dawno bym to sprzedał.

Nie chciałbym tu analizować tego tematu. Zapraszam do podawania linków do tematów kiedy poczuliście się wydymani, olani itd.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@fari1975   To jest istotne ile zapłaciłeś, bo jeśli zapłaciłeś  to masz smarta jako kupujący.  Smarta do sprzedaży  uzyskasz od Allegro bezpłatnie pod warunkiem spełnienia odpowiednich warunków.

Wypada czytać regulaminy, instrukcje.  Moderatorki też nie są tutaj  do udzielania informacji lecz do weryfikacji wpisów użytkowników, tak jest na wszystkich forach, wiec nie rozumiem o co masz pretensję.  Nie zajmują się szkoleniem sprzedawców, mogą co najwyżej zablokować ci  konto.

oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Mam wykupionego Smarta jako kupujący. Spełniam warunki do posiadania Smarta jako sprzedawca. Aukcja miała oznaczenie Smart i przestała je mieć. (Dlatego warto o tym pisać na forum aby inni widzieli co ty się dzieje). Od moderatorów oczekuję jedynie pomocy w nawiązaniu kontaktu między mną a kimś kto się zna i sytuację wyjaśni lub naprawi. Jeśli moderator chce lub musi być łącznikiem między mną a jakimś tam "działem fachowców" to nie mam nic przeciwko. Jeśli wylewam swe żale i pretensje (co czynię z niechęcią) na moderatorów to tylko dlatego bo stoją oni na pierwszej linii tego wszystkiego.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@fari1975 Niestety wciąż nie dostałam odpowiedzi w Twojej sprawie. Gdy tylko tak się stanie, odpiszę tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Oferta o której mowa w tym temacie znów posiada oznaczenie Smart i wszystko co się z tym wiąże. Nie widzę tu nikogo kto by zasłużył na podziękowania z mojej strony. Temat do zamknięcia.

oznacz moderatorów