anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę nadać wielopaczki w UPS?

MAMY ROZWIĄZANIE!
badams71
#10 Popularyzator#

Dodałam ostatnio możliwość wysyłki UPSem w swoich ofertach i właśnie zauważyłam, że nie działa opcja wielopaczek. Klientka zamówiła dwa produkty, mogę je wysłać tylko w dwóch przesyłkach, ale przy tworzeniu etykiety mogę stworzyć jedną i przy kliknięciu w opcję "dodaj przesyłkę" całość się blokuje i wyskakuje powiadomienie, że opcja jest niemożliwa u tego przewoźnika i muszę stworzyć osobne zlecenie na drugą paczkę. No bardzo chętnie bym to zrobiła, ale jak się to robi?

Słowo daję, gdyby choć raz na allegro coś był jasne i zrozumiałe...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@badams71 czy próbujesz nadać te przesyłki sposób, który opisaliśmy tutaj? Czyli:

  1. W Wysyłam z Allegro wejdź do zakładki Zamówienia, znajdź to zamówienie, dla którego chcesz nadać przesyłki i kliknij Dodaj przesyłkę. 

Rozumiem, że tutaj pojawia się błąd? Taka możliwość powinna być dostępna u tego przewźnika. Czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutu ekranu z komunikatem o błędzie?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
CzachorowskiDT
#8 Zapaleniec#

Zrzut ekranu (294).pngZrzut ekranu (295).png

oznacz moderatorów
CzachorowskiDT
#8 Zapaleniec#

No więc mam Identyczny Problem Jak Sprzedający powyżej... 
mianowicie - Klient zamówił 2 paczki... nie ma fizycznej możliwości spakowania tego w jedną przesyłkę. A wysłać trzeba, tylko... przy próbie ponownego dodania paczki wyrzuca iż paczka już jest zrobiona, więc jak nadać WIELOPACZKĘ? 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@CzachorowskiDT, wybierz opcję widoczną na zrzucie "+ dodaj kolejną paczkę", pozwoli to na wygenerowanie drugiej i kolejnej etykiety z nowymi numerami. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
CzachorowskiDT
#8 Zapaleniec#

@mr_oma  napisał(a):

@CzachorowskiDT, wybierz opcję widoczną na zrzucie "+ dodaj kolejną paczkę", pozwoli to na wygenerowanie drugiej i kolejnej etykiety z nowymi numerami. 🙂


W przypadku DPD to tak.  to Działa. lecz nie w przypadku Allegro ONE

oznacz moderatorów
badams71
#10 Popularyzator#

 Tak ja pisze Pan, problem nadal nie zniknął. Opcja działa jedynie w przypadku DPD, przy innych firmach kurierskich już nie. Pocztexem również nie mogłam nadać wielopaczki.

oznacz moderatorów
CzachorowskiDT
#8 Zapaleniec#

Już sam to ogarnąłem.
Nie robisz przesyłki z poziomu,

  1. Allegro
  2. Moje Allegro
  3. Sprzedaż
  4. Obsługa zamówień
  5. Zamówienia
    i przy zamówieniu Akcje => Przesyłka 
    tylko z poziomu Wysyłam Allegro - Sprzedaż 
    dorzucasz kolejne przesyłki.

    Mam Nadzieje że w miare jakoś udało mi się pomóc innym 😄 
oznacz moderatorów