anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodanie numeru przesyłki z własnej umowy z przewoźnikiem

MAMY ROZWIĄZANIE!
strefamocy
#8 Zapaleniec#

Witam,

Chciał bym uzyskać informację,
Czy jeśli jako sprzedawca z pakietem Allegro Smart do którego przypisany jest Przewoźnik DHL, lecz nie jest skonfigurowany API w ustawieniach allegro, a tylko z umową Wysyłka Allegro DHL, to jeśli utworzę list przewozowy z własnej umowy z przewoźnikiem DHL nie przez allegro, lecz przez panel DHL gdzie koszt jest wg. umowy i dodam potem nr listu przewozowe do przesyłki dla klienta który zamówił produkty z przesyłką SMART, to zostanie nałożona korekta i zapłacę zgodnie z cennikiem SMART, czy opłata będzie taka jak z przewoźnikiem moja firma ma prywatną umowę?

Czyli - 
Nie utworzyłem listu przez Panel Allegro zgodnie z cennikiem DHL w allegro SMART, tylko z zew. Panelu DHL, po czym dodałem ten numer do panelu Allegro jako nr listu przewozowego dla klienta utworzonego z zewnątrz.


Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@strefamocy Skonsultuję tę sprawę, ale proszę Cię wcześniej o przesłanie numeru zamówienia, o które chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
strefamocy
#8 Zapaleniec#

 

NR Zam.914954d1-c7df-11ed-82fc-632c9119b95c

To akurat nie jest reklamacja, tylko jak to wygląda od strony systemowej 🙂
Po prostu pracownik popełnił błąd i zamiast zamówić list przewozowy przez panel Allegro, zrobił to przez Panel DHL zewnętrzny.
To jest mały problem naprawdę :), tylko trzeba to jakoś uzasadnić, poniważ nie mogę znaleźć tego w regulaminie.
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@strefamocy dziękuję za numer zamówienia! Konsultuję to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@strefamocy Wracam do Ciebie z informacjami w imieniu Moniki. Jeśli nadałeś paczkę na swojej umowie przez DHL, to nie będzie to SMART. 

Piszemy o tym w tym artykule"Jeśli jednak skorzystasz z umowy własnej, rozliczysz się z przewoźnikiem zgodnie z jego cennikiem".  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
strefamocy
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedź 🙂
Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🙂

oznacz moderatorów