anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodatkowe koszta

smach_medical
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Co zrobić w przypadku jeśli allegro dolicza nieprawdziwe dodatkowe koszty związane z przesyłkami DPD?

Otrzymałem dodatkowe koszty związane z przesyłką powyżej limitu 15-20 kg, w momencie kiedy moja paczka ważyła 6 kg...

Ponadto otrzymałem dodatkowe opłaty za to, że kwota pobrania przekroczyła 3000 zł, w momencie kiedy jej wartość wynosiła mniej niż 300 zł.

Skąd to się bierze i dlaczego allegro już, po raz nty na siłę dorzuca dodatkowe opłaty które mijają się z prawdą? Czy jest to celowe naciąganie?

 

Co z tym robić? Nie mam zamiaru płacić 20 zł niesłusznie naliczonych dopłat. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mikeza
#20 Guru#

oczywiście , że jest to świadome działanie DPD i allegro. Temat wałkowany wielokrotnie, w przypadku DPD takie praktyki są stosowane od wielu lat, więc obawiam się, że to celowy proceder. Oczywiście składaj reklamacje i walcz, a jaki będzie finał trudno odgadnąć.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@smach_medical Cześć. Przykro mi, że Cię to spotkało. W tej sytuacji musisz złożyć reklamację na nieprawidłowo naliczone opłaty dodatkowe. Możesz to zrobić z pomocą pracownika Allegro (napisz do nas tutaj) lub składając reklamację bezpośrednio w DPD i załączając pełnomocnictwo (które znajdziesz w zakładce Ustawienia dostawy). Tutaj znajdziesz formularz na stronie DPD

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów