anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dopłata do Smart dla sprzedających osób prywatnych

amicek
#7 Wielbiciel#

Z regulaminu wyczytałam, że ta dopłata w wysokości 0,99zł do "darmowej" wysyłki Smart dotyczy tylko Firm. Niestety mi jako osobie prywatnej też jest doliczana. Sprzedaję rzeczy zalegające mi w domu i tracę na każdej transakcji dodatkowo prawie złotówkę. Jakieś wyjaśnienia by się przydały, dlaczego ukryliście tę informację przed prywatnymi sprzedawcami?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@amicek 

Zalega Ci w domu kilkaset ręczników? Szacun 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Kaliope_Brzeg dokładnie o to samo chciałam się spytać 😂 ubiegłaś mnie.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Mnie też kiedyś przed laty jak jeszcze nie miałem sklepu też zalegało w domu tysiące sztuk numizmatów i jak trochę rozbujałem sprzedaż przyjechały dwie miłe panie z mniej miłą informacją że zapraszają mnie do wyjaśnienia swojej sprzedaży u Urzędzie Skarbowym .

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mwmonety numizmaty można podciągnąć pod kolekcję tworzoną latami, ale kilkaset nowych ręczników, to raczej nie jest produkt kolekcjonerski 😁

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Próbowałem tego ale jak miałem sprzedanych po kilkaset takich samych pozycji to nie uznali tego za kolekcję.

oznacz moderatorów

amicek
#7 Wielbiciel#

Miałam obłożnie chorą babcię, którą się opiekowałam stąd tyle ręczników, które starałam się kupować na promocjach. Po jej śmierci mi sporo ich zostało. Gdybyś spojrzała na resztę tego co sprzedaję zorientowałabyś się, że sprzedaję rzeczy, które zostały po chorej osobie - opatrunki, gazy itp.

Gratuluję wyciągania pochopnych wniosków!

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@amicek  Jak babcię kocham. Wiem, dziś jest ten jajcarski dzień. No to ci wyszło.

A między nami to sprawdź sobie jak masz liczone za produkty poniżej 2zł to się dopiero zdziwisz, jaką ci prowizję naliczają. Daj znać, czy już wiesz ile.

oznacz moderatorów

amicek
#7 Wielbiciel#

Z choroby i śmierci nigdy nie żartuję niezależnie od tego jaki byłby dzień. Nawet nie zwróciłam uwagi na datę. Ludzie w żałobie nie zwracają uwagi na takie rzeczy. Nie życzę Tobie obłożonej choroby przez którą masz mnóstwo krwawiących i ropiejących ran. Ręczniki mi szły kilogramami.

Poza tym nikt nie odpowiedział mi na pytanie, dlaczego w regulaminie było tylko o firmach, a obciążają tą dodatkową opłatą osoby prywatne?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@amicek nie wiem jaki regulamin czytałaś, ale regulamin Allegro smart dla sprzedających o żadnym zwolnieniu prywatnych sprzedających z opłat nic nie mówi. Podaj może link do tego co czytałaś.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@amicek nie narzekaj, nie płacisz podatku, vat-u, zus-u, jak dopłacisz złotówkę do zamówienia, to nie zbiedniejesz 😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@amicek Masz Smart, dopłaty są pobierane od sprzedawców, których oferty są wyróżnione ikoną Smart; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/w-jaki-sposob-rozliczamy-prz...

oznacz moderatorów