anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzien dobry, zwrocilam pieniadze za powstale uszkodzenie w czasie transportu

martastankiewi
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry, zwrocilam pieniazki za powstale uszkodzenie w czasie transportu  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  tylko zrobilam to po godzinie 12:00? Czy teraz jest wszystko w porządku?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

martastankiewi
#8 Zapaleniec#

Dokonalam część zwrotu za powstaly maly ubytek we frytkownicy. Czy mogłam to zrobić po  godzinie 12:00 8 czerwca? Bo akurat wtedy konczylam pracę.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@martastankiewi Rozumiem, że chodzi o blokadę Twojego konta. Widzę, że już napisałaś wiadomość w tej sprawie. Poczekaj proszę na odpowiedź od osób, które znają szczegóły.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

martastankiewi
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry, nie o to chodzi. Dostalam taką wiadomość od allegro.kontaktuję się z Panią w związku z zakupem Kupującego bartoszzachary.

Otrzymaliśmy informację od Kupującego, że zakupiona frytkownica nie była zgodna z opisem i Kupujący prosi o przyjęcie reklamacji oraz zwrot pieniędzy.

Proszę o przyjęcie reklamacji od Kupującego i ustosunkowanie się do niej. Równocześnie proszę o kontakt w odpowiedzi na te wiadomość do 08 czerwca, do godziny 12:00. W innym przypadku zwrócimy pieniądze Kupującemu w ramach Programu Ochrony Kupujących. 

oznacz moderatorów

martastankiewi
#8 Zapaleniec#

Niestety, ale odpowiedzialam dzisiaj ale po godzinie 12 00 

Dzien dobry, zwrocilam Panu Bartoszowi Banachowi za powstaly ubytek na frytkownicy. wybrałam opcję obnizenia ceny towaru za frytkownicę. Niestety byłam w pracy i dopiero teraz przeczytalam email. Czyli niestety po godzinie 12:00 8 czerwca. Jednakze pieniązki w postaci obnizenia ceny towary zostaly do Pana przelane na podany przez niego nr konta. dziękuję  i pozdrawiam

oznacz moderatorów

martastankiewi
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@martastankiewi Rozumiem, ponownie proszę, żebyś poczekała na odpowiedź mailową w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

martastankiewi
#8 Zapaleniec#

Czy problemem jest to, ze odezwalam się po godzinie 12:00 dzisiaj? Bo niestety bylam w pracy i zobaczylam wczesniej?

oznacz moderatorów

martastankiewi
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

martastankiewi
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

😀 miałaś tyle czasu na odpowiedź i ewentualny zwrot pieniędzy. To chyba można poczekać jeszcze kilka godzin. Świata i tak już nie zabawisz 😀

oznacz moderatorów

martastankiewi
#8 Zapaleniec#

Dopiero dzisiaj zauważyłam wiadomość na emailu. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@martastankiewi Wszystkie informacje otrzymasz w wiadomości mailowej. Poczekaj na nią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Po co ten pośpiech. Poczekaj na wiadomość od allegro. Zwróciłas pieniądze kupującemu pewnie odblokują ci konto.

oznacz moderatorów

martastankiewi
#8 Zapaleniec#

Obniżylam cenę towaru za przedmiot, nie otrzymalam od niego protokolu szkody. Najprawdopodniej Panu upadło. A pracownik allegro napisal mi, ze mam czas do godziny 12:00 a odpisalam o godzinie 16:00

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Czyli nie sprawdzasz skrzynki mejlowej.

Ja sprawdzam codziennie czy dostałem wiadomośći od allegro.

Możesz ustawić sobie powiadomienia dźwiękowe gdy otrzymasz wiadomość na maila.

oznacz moderatorów

martastankiewi
#8 Zapaleniec#

Zobaczyłam wiadomość po kilku dniach, gdzie pracownik allegro napisał że mam czas do 8 czerwca do godziny 12:00, a ja odpisalam o godzinie 16:00. To nie był spór allegro, bo to nie bylo wystawione jako kup teraz tylko po prostu ogloszenie na allegro. Czy te godziny się jakos liczą, że muszę do 12:00? A jak odpisalam o 16:00 to mu wyslą pieniądze z POK?

oznacz moderatorów

martastankiewi
#8 Zapaleniec#
Wyłączenia z Programu Ochrony Kupujących

Towar został przekazany osobiście bądź za pośrednictwem osoby niebędącej operatorem pocztowym i dokonano zapłaty za Towar w miejscu jego odbioru.

 

Towar został oplacony na miejscu jego odbioru. Nie został kupiony poprzez allegro kup teraz ani licytację. To dlaczego pracownik allegro napisal, ze mogą mu zostać wyplacone pieniądze z POK skoro zgodnie z regulaminem płatnosci oplaconej na miejscu bez transakcji kup teraz nie obowiązuje POK??? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

Bo kupujący nie placil prowizji dla allegro ani również ja. Transakcja odbyła się osobiscie poza allegro to z jakiej racji obowiązuje POK? Zostaly wplacone na konto kupującemu pieniadze za obnizenie towaru. 

oznacz moderatorów