anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Godziny graniczne zmienione w rejonie łódzkim

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

mam pytanie od 4 listopada zmieniono godziny graniczne na paczkomatach w kocie pocztowym 97-400 z godziny 16:00 na 14:00 czy niedługo nie zmienią na 11:00 rano tak żeby dopłacać do każdej paczki w smarcie bo to już chyba żyłowanie na czym się da. Czy jest szansa że te godziny graniczne wydłużą ? czy kiedyś już tak się stało ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe Cześć. Godziny graniczne są ustalane przez przewoźników w zależności od strefy. Dzięki takiej informacji możesz zaplanować strategię sprzedaży i ustawić wysyłkę tego samego dnia. Ta zmiana nie wpłynie na ustalone godziny odbiorów dla zleceń stałych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

cześć, wysyłam tego samego dnia ale paczkomaty są ostatni raz opróżniane po 14:00 więc w zasadzie wszystkie zamówienia zamówione po 13:30 to już się tego samego dnia nie obsłuży. Wcześniej jechaliśmy na paczkomat o 15:30 i była pewność że wszystko w danym dniu wyjdzie chociaż po 16:00 i bez dopłaty do smarta. Ciekawe jakie będą godziny graniczne w zielonych paczkomatach allegro, i kiedy one ruszą?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe One Box by Allegro ruszyło z początkiem listopada w Warszawie. Niebawem zielone automaty paczkowe będą działały w Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Toruniu. W tym momencie godzina graniczna dla Allegro One Box i Allegro One Punkt to 12:00 - zdaję sobie sprawę z tego, że może to nie być dla Ciebie dobra nowina, ale wciąż pracujemy nad naszą nową usługą i zbieramy pierwsze opinie od partnerów 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To co piszesz to tu nic nie pomoże ,nam sprzedawcą potrzebny jest czas by do tej godziny granicznej się zmieścić i do tej pory ta 16-ta w moim rejonie jeszcze wystarczała by po pracy rzutem na taśmę wysłać .Pracując do 15-tej nie ma szans wysłać towaru przed godziną graniczną a nie każdy w czasie pracy może sobie wyjeżdżać i wysyłać przesyłki.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 🌞scyzoryki też chcą One Box by Allegro 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe Musimy się z czasem pogodzić że ten smart to nie jest taki rarytas i można bez niego sprzedawać .Widzę że mamy tę sam kod 97-400 i dla mnie to też jest utrudnienie ale obecnie zrezygnowałem ze smarta ,wystawiam bez niego a sprzedaż nie jest wcale mniejsza.

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

 u mnie sprzedaż w smarcie to 90 procent smart więc zmianą godzin granicznych dostałem kolejny raz strzał w kolano, wszystko w obecnych czasach idzie w złą stronę żeby obedrzeć człowieka z skóry. 

1. Godzina graniczna powinna być 16:00 o DPD gdzie godzina jest 11 to już w ogóle lepiej nie mówić i jeszcze nie rozumiem dlaczego smarta nie ma w kurierze Inpost wtedy mógłby za jednym razem zabierać paczki na paczkomat, wszystko jest nie intuicyjne trochę.  

 

oznacz moderatorów