anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile potrzeba pozytywnych ocen aby nadrobić 1 negatywną?

GaabyGSM
#9 Pomysłodawca#

Na 50 ocen mam 49 pozytywnych i 1 negatywa. Po negatywnym (niesłusznym zreszta)  było 13 pozytywnych polecających. Allegro utrzymuje ocenę mojej sprzedaży ciagle na poziomie 97,8% co uniemożliwia mi sprzedaż ze smartem. 
To chyba lekka przesada ze strony Allegro. 

czy ktoś był w takiej sytuacji? 

oznacz moderatorów
45 ODPOWIEDZI 45

Shop_Exotic
#8 Zapaleniec#

Allegro jeżeli chcę być jeszcze liderem na rynku musi reagować 2 razy szybciej, niż konkurencja a tego nie robi. Mam wrażenie, że zatrudnili za dużo ludzi do pracy i się troszkę pogubili 🙂

- smart płatny dla kupujących mija się z celem

- ocena sprzedających mija się z celem, wystarczy opinia o produkcie jeżeli działa ochrona kupującego i są zwracane środki 

- smart dla sprzedających od 98% komentarzy pozytywnych mija się z celem

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W gonitwie za pieniędzmi rozum zostaje na starcie .

oznacz moderatorów

monorim_pl
#1 Nowicjusz#

Proponuję zbiorowy list do allegro w sprawie zmiany regulaminu. Obecny regulamin nie jest sprawiedliwy w 100%. Myślę, że każdy sprzedawca się pod tym podpisze.

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Pocieszę Was ( sprzedawców ).

Na o.iksie można wystawiać sprzedawcom komentarze nawet jak nie doszło do transakcji, wystarczy że sprzedający odpisał na wiadomość.

To by się dopiero działo gdyby tu też tak było 😱

oznacz moderatorów

toner_hurt
#7 Wielbiciel#

Ja otrzymałem negatywny komentarz od klienta który ANULOWAŁ transakcję!! Szok Allegro nic z tym nie robi nie ma kompletnie żadnego weryfikowania bzdurnych komentarzy.

oznacz moderatorów

Arkosport
#7 Wielbiciel#

Miałem tak rok temu, jeden negatyw , od chama i  stracony Smart, mialemokolo 20-30 pozytywnych więc dużo za mało żeby było 98 % od tamtego czasu sprzedaż praktycznie spadła do zera. Rok w plecy ze sprzedażą. Za pół miesiąca skasuje się dopiero ten komentarz i będę miał  100 % o ile coś się nie wydarzy 

oznacz moderatorów