anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost Allegro SMART - Jak usunąć z listy nie nadane paczki - anulowanie zakupu

AR_Auto_Czesci
#10 Popularyzator#

Witam, cześć

Orientuje się może ktoś jak zrobić porządek z nienadanymi paczkami na panelu inPost Allegro gdzie Kupujący kliknęli Kup Teraz po czym rozmyślili się z zakupu 🙄

Po zalogowaniu w inPost Allegro zrobił się przez to mały bajzel gdyż nie widzę opcji usunięcia z danej transakcji

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

niestety musisz na nie patrzeć ..........nie da się .

oznacz moderatorów

mbutpl
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry

Jest pewien sprawdzony sposób i działa - ja mam czyściutko w nie wysłanych paczkach 🙂

W sytuacji kiedy po utworzeniu przesyłki aukcja ciągle się pojawia w Managerze Paczek jest możliwość skutecznego usunięcia importowanej aukcji. Proszę dodać utworzony numer przesyłki dla danej aukcji w swoim koncie Allegro (Moja sprzedaż -> Zamówienia -> Akcje -> Numery przesyłek). Jeśli zamówienie było obsłużone wcześniej, proszę dopisać ten numer przesyłki i wówczas Import Allegro nie będzie już zwracał tego zamówienia z filtrem niewygenerowane.
Rozwiązanie sprawdza się też w przypadku, kiedy nie została wcześniej utworzona żadna przesyłka. Należy wówczas utworzyć przesyłkę nie opłacając jej i wprowadzić jej numer w panelu Allegro. Następnie można usunąć utworzoną przesyłkę z Managera Paczek.

🙂
Mam nadzieję, że pomogłem 🙂

oznacz moderatorów

SzopRPG
#7 Wielbiciel#

Działa! 😉 

oznacz moderatorów

musicsklep_pl
#11 Animator#

A co zrobić, jak przesyłka wisi, a nie ma zakupu...? 

oznacz moderatorów

malapani_art
#7 Wielbiciel#
Dziękuję! 🙂
oznacz moderatorów

Pengano
#11 Animator#

Czy to nie zrujnuje statystyk, że za późno wprowadziłeś numer?

oznacz moderatorów

FlowGaming
#8 Zapaleniec#

Jest pewien sposób - opłacasz i robisz etykiety do wszystkich paczek - potem za 2tyg po przedawnieniu etykiet piszesz do InPost o zwrot za niewykorzystane etykiety.

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#10 Popularyzator#

Też z tym walczę, ale Pani z wsparcia handlowego zacięła się na 30 dniach, po których etykiety mają zniknąć.

Zrobiłam tak: wygenerowałam wszystkie etykiety, "opłaciłam" i teraz mam zarówno w "Import Allegro" i "czekają na odbiór kuriera" + zdziwionego klienta co mu wysyłam - etykieta chyba z marca. No i czekam te magiczne 30 dni co będzie dalej, jeszcze mi 20 dni zostało

oznacz moderatorów

SirGuardian
#9 Pomysłodawca#

i jak tam udało się?

oznacz moderatorów

BMS_Sklep
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Też walczyłem z tym długo i nie szło ale dziś się udało i podzielę się z wami jak to załatwiłem. Działa na 100 % bo 2 min temu robiłem 🙂 

1. Odpalasz na allegro 

Moja sprzedaż -> Zamówienia -> Akcje -> Numery przesyłek)

2. Zamiast nr paczki wpisz co chcesz ja wpisywałem "Anulowanie_paczkomatu" 

3. Zatwierdź i zobacz że w menagerze paczek nie ma 🙂 

oznacz moderatorów

modeo-pl
#8 Zapaleniec#

Dzięki BMS_Sklep! Działa! ❤️ dzięki temu nie plątają mi się stare przesyłki i wiem co oczekuje na wysyłkę i nie mam rozkminy "A to ta stara paczka.."! 
Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów

firmowaodziez1
#7 Wielbiciel#

superr dzieki za pomoc

oznacz moderatorów

savelivesnow
#8 Zapaleniec#

Geniusz!!! Dzięki!

oznacz moderatorów