anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

inpost nie realizuje w terminie Zlecenia odbioru przesyłek

armtel
#9 Pomysłodawca#

Witam kolejny raz kurier nie odebrał paczki numer zlecenia 1010273106 06.06.2023

wcześniej nie odebrali paczki 22.05.2023

miałam 100% zrealizowanych przesyłek, za pierwszym razem spadło mi do 90% teraz czekam na ile mi spadną te procenty

inpost nic z tego nie robi, tylko notują i odpisują że im przykro a ja na tym tracę

4:30 rano w pocie cłoła pakujemy, nikt nas nie docenia

dzwonię infolinię 15 razy i za każdym razem konsultant co innego mówi, oszukują w żywe oczy, kureir zaraz będzie, podają numer do kuriera, dzwonię a tam wyłączony telefon, znów dzwonię i znów zapewniają że ktoś podjedzie, czekam na odbiór od 14:30 a tu godzina 20:30 znów dzwonię i znów zapenia konsultanat że sprawa jestw toku, ma prioryet, znów dzwonię o 21:00 i tym razem konsultant mówi żę jest zbyt póżno, nie mają nikogo, piszę do nich z panela reklamacji i rano trzymuję odpowiedz, kurier nie zastał nikogo, odpisuję żę mam monitoring i wszystko zanotowałem, znów przepraszają i piszą że zaszła pomyłka, Oszukują w żywe oczy.

Następnego dnia otrzymuję odpowiedż na reklamację, niestety nasza firma nie przewiduje zwrotu pieniędzy z tego tytułu, straciłem 20% obrotu a oni żarty z tego robią, kiedy wysyłają fakturę do zapłaty natychmiast robię przelew i tak od początku.

Rozumiem żę im brakuje kurierów, ale czemu kiedy jest problem ta firma zaczyna Oszukiwać i robi z klienta głupka ?

pozdrawiam wszystkich sprzedawcó z ALlegro

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@armtel czy ja dobrze rozumiem że zamawiasz kuriera po jedną paczkę ?

nie odebrał paczki numer zlecenia

Może łatwiej Ci będzie nadawać w paczkomacie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

armtel
#9 Pomysłodawca#

110 paczek

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@armtel to nie lepiej zrobić zlecenie stałe podjazdu ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

armtel
#9 Pomysłodawca#

mam zlecenie, to nic nie daje, było tak że kurier zamiast odebrać paczki od 15-17 pojawił się o 13:00 i chce dokonać odbioru, jak nie on już nie przyjdzie, nie ma czasu

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@armtel czy masz zlecenie stałe ? wtedy kurier ma zaplanowane i z reguły jest o stałej porze jak se wrzuci w harmonogram podjazdów, u mnie InPost wpisał mi odbiór bo nie mogłem se wybrać 12- 14 i z zawsze od kilku lat bez żadnego opuszczonego dnia są u mnie 13 - 14:30 zależy ile mają roboty 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

armtel
#9 Pomysłodawca#

zapomniała dodać, 110 paczek

więcej niż 20 paczek nie wchodzi do naszego paczkomatu, zawsze jest pełny

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@armtel 

Dzień dobry,

w celu weryfikacji opisywanych sytuacji bardzo prosimy o wiadomość prywatną na pomoc@inpost.pl wraz z podaniem dokładnego opisu zdarzenia, danych kontaktowych,  numeru zlecenia, adresu odbioru paczek oraz numeru złożonej wcześniej reklamacji. 

Po otrzymaniu informacji zweryfikujemy kompleksowo Pana zgłoszenie.

W imieniu firmy InPost przepraszam za wszelkie niedogodności. 


oznacz moderatorów

armtel
#9 Pomysłodawca#

Witam

i znów będziecie przepraszać ? 

starciłem 20% na allegro, odda firma ? nie odda gdyż macie Państwo taki regulamin

 

oznacz moderatorów

AmbigramDruk
#9 Pomysłodawca#

W naszej firmie w Tarnowie dokładnie taka sama sytuacja. Albo kurier przyjeżdża za wcześnie i mówi że później go nie będzie, albo twierdzi że nikogo nie zastał, chociaż nasz pracownik cały czas był w biurze. Proszę, zróbcie coś żeby poprawić jakość obsługi. Jeśli kurier nie może przyjechać niech ktoś nas o tym poinformuje to przywieziemy paczki sami na sortownię.

oznacz moderatorów

armtel
#9 Pomysłodawca#

Do Inpost,  najlepszym rozwiązaniem jest punkt nadania paczek, jeśli kurier się nie pojawi lub będzie rano

z resztą za rok was nie będzie na allegro, paczkomaty one box już są wszędzie

proponuję wszystkich sprzedawców zapchać wszystkie paczkomaty inpost, ja od dwóch tygodni tak robię, innej opcji nie widzę, pozdrawiam 

oznacz moderatorów