anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak jest liczony smart przy zestawie 10szt. jak do paczki wchodzą 2 szt?

Mikronet3
#9 Pomysłodawca#

Jak zrobię zestaw (przez formularz) 10 produktów (monitorów) gdzie do paczki wchodzą 2 szt to czy do zestawu produktów po sprzedaży będzie 5 przesyłek smart czy 1?

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mikronet3 powinieneś otrzymać 5 etykiet. 

 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Mikronet3
#9 Pomysłodawca#

Właśnie się sprzedał pakiet i jest 1 etykieta - co teraz? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  dotyczy zestawu z tej oferty: https://allegro.pl/oferta/monitor-nec-multisync-ea223wm-22-dvi-vga-dp-pivot-z-okablowaniem-klasa-a-1...

oznacz moderatorów

Mikronet3
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I co nie da się wydrukować ich więcej?: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mikronet3 czy możesz podać mi numer zamówienia? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Mikronet3
#9 Pomysłodawca#

3bd51870-9608-11ee-9fef-4b57484fa6cf

oznacz moderatorów

Mikronet3
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   - coś wiadomo jak będzie naliczona opłata za pozostałe 4 etykiety?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mikronet3 przykro mi, jednak otrzymałam odpowiedź, że obecnie działa to inaczej. 
System w takim przypadku generuje jedną etykietę, ponieważ przy zestawie produktów system liczy je jako jedną ofertę, a nie pojedyncze sztuki.
Zbieramy takie przypadki i zespół będzie pracował nad rozwiązaniem, jednak w obecnej sytuacji jeśli sprzedaż ten zestaw, otrzymasz jedną etykietę. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Mikronet3
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  od moderatora przed wystawieniem dostałem odpowiedź, że będzie 5 etykiet. Jaki zatem jest sens wystawiania zestawu a nie osobnej oferty i co teraz - dostanę jakiś zwrot czy cokolwiek? Czat Allegro nie odpowiedział w ogóle - tu dostałem odpowiedź, że będzie 5 etykiet - jest oczywiste, że skalkulowałbym tę cenę inaczej gdybym nie został wprowadzony w błąd przez @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@la_nika kolejne wciskanie przez allegro na siłę lepszego

mimo, że po staremu działało poprawnie

 

proszę o prostą odpowiedź

kto odpowiada za ten bubel allegro czy sprzedawca lub kupujący?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  @Mikronet3   Allegro nie powinno dopuszczać do takich sytuacji,  sprzedający może wysłać pakiet 10 monitorów, a nawet 100 monitorów jeśli sobie tak życzy, ale powinien do tego dopasować transport.

Oczywiste jest że pakiet 10 monitorów to nie 5 etykiet i 5 paczek, lecz paleta i wysyłka kurierska.

Albo 5 osobnych transakcji i  5 wysyłek każdej osobno.

Ktoś tutaj kogoś po prostu naciąga na koszty.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Oczywiście może zaistnieć inna absurdalna sytuacja, że sprzedający jest "zmuszony"  żeby wysłać poprzez Allegro Łone  i stara się jakoś dostosować.

A ja myślałem że absurdy komuny to już przeżytek...😧

oznacz moderatorów

cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Cześć, 

sprzedaję wodę destylowaną w opakowaniach 5 litrowych. Mam wystawioną aukcję jako zestaw 4 produktów - czyli 4x5 litrów.

Mam do tej aukcji podpięty cennik, który zakłada dla paczkomatu max 4 sztuki w paczce.

 

Klient zamówił mi 10 zestawów (10x4). Przysługują mi do tej sprzedaży tylko 3 paczki - czyli jakby system traktował "zestaw 4 produktów" jako jedną sztukę. Bzdura ponieważ allegro wie że ma tam 4 sztuki ponieważ wkońcu nawet dobrze zaczęło przeliczać cenę za 1litr.

Co mam w tym momencie zrobić? jestem stratny 7 paczek.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cdw_net_pl przykro mi, ale obecnie tak to działa. Zestaw jest traktowany jako jedna oferta i nie są brane pod uwagę ustawienia dostaw. Zgłosiłam Twój przypadek. 
Gdy otrzymam informację na ten temat, dam znać. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Chodzi konkretnie o zamówienie nr 

a202cc20-be1f-11ee-b5d9-b91f85b69661

 

Zastanawiam się co dalej - podpinać na szybko inne cenniki, czy następne tego typu problemy zgłaszać Wam i zostaną jakoś zrekompensowane? Obawiam się że jak zmienię cennik a potem nie zauważę momentu gdy to zaczęło właściwie działać klient będzie stratny bo musiałbym ustawić że max w paczce 1 , zamiast 4.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cdw_net_pl oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale ja zmieniłabym cennik. Gdy ta sytuacja się zmieni dam znać w tym wątku i jeśli go subskrybujesz, otrzymasz powiadomienie e-mailowe w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Coś już wiadomo?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cdw_net_pl przykro mi, ale nie. Nie otrzymałam żadnych informacji w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam po następnym miesiącu. Czy coś już wiadomo? Czasami by otrzymać informację trzeba zrobić cos więcej niż tylko czekać.

oznacz moderatorów