anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak od 25 października wygląda prowizja za wysyłanie smartem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
wotowcy_pl
#8 Zapaleniec#

Witam,

chciałbym się dowiedzieć jakie są dodtakowe prowizje/opłaty za wysyłanie smartem.

Pamiętam było coś w stylu 1,99 - to się kalkuluje podczas wystawiania oferty na allegro na samym dole?

Jeśli pytanie niedawno padło to bardzo przepraszam, ja nie znalazłem odpowiedzi w internecie.

 

Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
serwis-texas
#20 Guru#
oznacz moderatorów
wotowcy_pl
#8 Zapaleniec#

Super, dziękuję!

Powiedz mi proszę jeszcze czy smart kalkuluje się w potencjalnej prowizji - czyli np. mam napisane że zapłacę 1pln za opłatę transakcyjną, 3,05-6,55pln prowizji w zależności od dostawy, i pytanie brzmi: czy w tych 3,05-6,55pln wlicza się smart czy smart się płaci oddzielnie?
Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@wotowcy_pl 

Nie do końca rozumiem. Jeżeli przesyłka będzie SMART to w rozliczeniach się pojawi ta kwota z tabeli. NIe będzie od tego prowizji strykte transakcyjnej bo klient zapłaci za przesyłkę zero. Jeżeli klient nie kupi SMART bo np nie ma wykupionej subskrypcji to wtedy kwota przesyłki zostanie dodana do ceny całej transakcji i od tego zostanie pobrana prowizja. Przykład, ktoś kupuje za:

100 zl SMART = prowizja od 100 zł , no te 1 zł od transakcji (wystarczy wykupić abonament aby uniknąć opłaty) i opłata z tabeli za SMART

 

100 zł bez SMART, powiedzmy przesyłka równo 10 zł (dla łatwości) = prowizja od 110 zł i ta 1 zł od transakcji.

oznacz moderatorów