anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszt wysyłki, a zwrot - czy allegro oddaje pieniądze?

MAMY ROZWIĄZANIE!
focus__
#9 Pomysłodawca#

Z okazji lawinowej ilości zwrotów, w których ktoś kupuje sobie towar za 20 złotych, do tego dobiera drugą sztukę za 20 zł i potem zwraca jedną sztukę, po to by mieć wysyłkę za darmo, tzn. na mój koszt, przyszła mi do głowy taka myśl. Z tą patologią oczywiście walczyć się nie da, bo moim zdaniem przy zwrocie wysyłką powinna być w pełni płatna bez litości i skończyłyby się takie **piiip**yczne zabiegi miłościwie nam kupujących.

Abstrahując jednak od tego. Co dzieje się w przypadku, gdy klient dokona zakupów np. za 201zł na paczkomat. Z tej okazji płacę za jego paczkę wg. nowego cennika 6zł. I potem łaskawie zwraca wszystko, zostawiając sobie towaru np. za 50zł. 
Czy allegro zwróci mi 5 złotych, jak myślicie ?:)

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

@focus__ Tak myślimy jak ty, patologia nie umiesz prowadzić i nie znasz regulaminu Allegro ani praw konsumenckich to nie sprzedawaj i nie obrażaj kupujących.

oznacz moderatorów
focus__
#9 Pomysłodawca#

A co to za konsument, co bierze fakturę? Skąd możesz wiedzieć, czy znam regulamin i przepisy? Biznes na allegro prowadzę od 20 lat, dlaczego mnie obrażasz ? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak już za komuny i tak się zachowujesz, ty piszesz o patologi więc kto kogo obraża?😛

oznacz moderatorów
focus__
#9 Pomysłodawca#

Gdybyś chociaż trochę umiał pisać i czytać ze zrozumieniem, wiedziałbyś że słowa patologia użyłem dla oznaczenia zjawiska, które jest z gruntu patologiczne. Wolałeś jednak potraktować to słowo jako personalną obrazę - nie moja w tym rola oceniać, z jakimi zjawiskami się identyfikujesz. A historię mojego konta możesz zweryfikować.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@focus__ A kto twoim zdaniem stworzył to zjawisko?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

allegro zawsze pobierało kasę , która im się tak na prawdę nie należy . Odstąpienie od umowy czyli transakcji nie ma , ale kaska i tak  leci . Niestety @focus__ musisz sobie to wkalkulować w marżę i żenić odpowiednio uczciwych klientów ... tak to działa .

oznacz moderatorów