anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszty wysyłek w ramach SMART /dpd, pocztex/

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

Od niedawna prowadzę działalność gospodarczą i jestem zażenowany; po pierwsze przymusem umieszczenia innych przewoźników poza INPOSTEM, a po drugie opłatami; które muszę ponosić za wysyłki! Za wysyłkę DPD odliczanie mi 3,99, a za pocztex 6,49! To gdzie jest mój zysk?!?!?! Nie mówiąc o czasie, pakowaniu itd... Wszyscy są SMART poza mną! Klient nie płaci za wysyłkę, allegro zgarnia prowizję, a ja jestem na niektórych transakcjach do tyłu! No to jak to jest!!!!????

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@lewgorzkowski Klient tak naprawdę płaci za przesyłkę, ponieważ te wszystkie dopłaty do Smart i wysokie prowizje możesz mu wliczyć w cenę towaru.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@lewgorzkowski  

A 6,49 to nie jest przypadkiem opłata za Allegro list polecony doliczona do rachunku Allegro ? Nie spotkałam się nigdy z taką dopłatą do przesyłek pocztexem.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@lewgorzkowski Zaczynając sprzedaż na Allegro musiałeś zaakceptować regulamin. Wygląda na to, że przyklepałeś dla świętego spokoju, ale go nie przeczytałeś. To samo z wysyłką smart, też jest regulamin i cennik. Zawsze możesz zrezygnować ze smarta. A jak nie zarabiasz tylko dokładasz to albo podnieś ceny albo zamknij biznes. 

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Należy unikać handlu tanimi rzeczami bo to jest na tym portalu pierwszy krok do bankructwa .Sprzedając drobne ,tanie przedmioty nie doliczysz na nich sobie kosztów wysyłek bo ci tego nikt nie kupi .Handel na allegro zmierza do eliminowania drobnych sprzedawców aby mogli zostać tylko ci najwięksi .Każdy co teraz zaczyna musi mieć dobre zaplecze finansowe i ciekawy asortyment towarów  w dużych ilościach.

oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

@Agent051 albo może "weź kredyt, zmień pracę" jakie jeszcze złote rady masz? Mój największy zarzut polega na tym, że na siłę się wpycha przewoźników, z których ja nie chce korzystać i jest to dla mnie uciążliwe...nie dość, że jakość ich usług jest niska, to jeszcze są dodatkowe opłaty, a teraz jeszcze dodali to allegroONE co jest totalną porażką...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@lewgorzkowski Allegro one na dziś nie jest obowiązkowe, ale szykuj się że zastąpi niedługo w smarcie @InPost 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kostas11  Bardziej jak pewne!!!!!!!!!

oznacz moderatorów