anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Manager paczek allegro inpost, nie ma etykiety HELP

MAMY ROZWIĄZANIE!
PalarniaDAKA
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, mam problem z wygenerowaniem etykiet w managerze przesylek inpost allegro. Kupujący ma smarta, paczka pojawiła się w programie managera i widniała za 0 zł. Kliknelam rozmiar paczki , zaakceprowalam regulamin i kliknelam przygotuj. Po czym wyskoczylo okno ktore zamknelam. Nastepnie kliknelam z prawej strony na przycisk AKCJE i pobierz. Pobrało tylko jakis identyfikator transakcji, a etykiety nie ma.

Po czym widzę, że ta paczka cały czas widnieje do wysłania i tym razem wyświetla się do opłacenia 10.95. Co się stało, jak wygenerować etykietę, by było za 0zł? Jakiś problem jest czy o co chodzi? POMOCY

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
kostas11
#21 Demiurg#

@PalarniaDAKA a masz zrobioną przedpłatę ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
PalarniaDAKA
#9 Pomysłodawca#

Nie mam przedpłaty, bo poprzednio jak była paczka smart, była za 0 zł i nie trzeba było robić żadnej przedpłaty. Etykieta sie wygenerowała. Tutaj też jak weszłam w program ta przesyłka widniała jako 0 zł, kliknełam przygotuj i nic się nie stalo dalej. Po czym ta paczka juz widnieje za 10.95.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PalarniaDAKA sprawdzałem mi poszło bez problemu ale ja mam umowę 🙂

Wcześniej nawet przy smarcie wymagali przedpłaty mimo że nie pobierali kasy, najlepiej zadzwoń na infolinię InPost najprędzej powiedzą co się stało 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
PalarniaDAKA
#9 Pomysłodawca#

Dzwoniłam, powiedzieli mi, że mam z allegro gadać 😕 Zadzwonie jeszcze raz i spytać czy muszę mieć kasę na koncie managera, ale wątpię, żeby nagle koszt tej paczki zmienił się na 0 zł jeśli dodam kasę.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PalarniaDAKA A czy w Managerze próbowałaś wybrać filtr "utworzone" i poszukać tej przesyłki? Jeśli przesyłka została wygenerowana, to powinna być dostępna do pobrania z narzędzia, w którym powstała. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
PalarniaDAKA
#9 Pomysłodawca#

przesylka.jpg

oznacz moderatorów
PalarniaDAKA
#9 Pomysłodawca#

O to chodzi, że jak weszłam w program, było 0 zł, kliknęlam przygotuj i wtedy otworzyło się okno, które zamknęła, podejrzewam ze tam wtedy powinnam byla cos innego kliknac. nastepnie weszlam w daną transakcje kliknelam akcje i pobierz, ale etykieta sie nie pobrała, tylko jaki dokument. Czyli wcale nie wygenerowala się ta etykieta.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PalarniaDAKA W ramach Smart można wygenerować wyłącznie jedną etykietę, dlatego jeśli obecnie widzisz płatną etykietę, to może oznaczać, że jedna etykieta została już wygenerowana i jest gdzieś do pobrania. Manager Paczek to nie jest narzędzie Allegro, zatem nie jestem w stanie sprawdzić tego dokładniej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
PalarniaDAKA
#9 Pomysłodawca#

Ok, już udało się. Weszłam w kafelek PRZESYŁKI , tam po prawo w AKCJE>OPŁAĆ mimo tego, że na głównym oknie pokazywało 10.95 do opłacenia, to w tym oknie, po kliknięciu OPŁAĆ wyskoczyło okno 0.00zł. I od razu wyskoczyło okno do drukowania etykiety. Także dziękuję bardzo za pomoc, udało się wyjść z opresji 🙂 Pozdrawiam serdecznie serdecznych pomagających i moderatorów 🙂

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PalarniaDAKA Dzięki wielkie za update. Super, że się udało! 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
PalarniaDAKA
#9 Pomysłodawca#

Jak zrobię przedpłatę, to mi opłaci tę paczkę, a ja nie chcę jej opłacać, bo ona jest SMARTOWA, więc powinna być za 0zł.

oznacz moderatorów