anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Najszybsza droga do smarta.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ride_OR_Die88
#8 Zapaleniec#

Witam. Posiadam nowe konto allegro firmowe.  I moje pytanie  w jaki najszybszy sposób  uzyskać  opcje Smart do swoich ofert? Czytalem o wymogach  ale nie do końca zrozumiałem  czy konto musi mieć minimum 12miesiecy ?? Czy jest szansa zrobić to już przy pierwszym miesiącu działania konta zakładając  sprzedaż  pozytywną  około  10produktow.

 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Ride_OR_Die88
#8 Zapaleniec#

Chodzi mi o warunek "2" "zdobądź co najmniej 5 unikalnych pozytywnych ocen transakcji (łapek w górę) w ciągu ostatnich 12 miesięcy"
I czy konto musi mieć 12 miesięcy minimum czy wystarczy, że uda mi się uzyskać te 5 pozytywnych ocen np w ciągu jednego miesiąca i będzie to 100% ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak wystarczy, ale od rożnych.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Ride_OR_Die88 możesz nawet w jeden dzień zdobyć 5 komentarzy i automatycznie wskoczy Ci smart o ile resztę warunków spełniasz 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Ride_OR_Die88 Te 12 miesięcy nie dotyczy stażu konta. Tutaj chodzi o to, że wszystkie zdobyte komentarze są widoczne tylko przez 12 miesięcy. Musisz więc mieć minimum 5 pozytywów w czasie do 12 miesięcy, ale możesz też mieć w czasie znacznie krótszym i Smart się pojawi. 

oznacz moderatorów
Ride_OR_Die88
#8 Zapaleniec#

To jeszcze inne pytanie, czy mogę edytować pozostałe oferty i dodać opcje smart kiedy już będę go miał do aukcji które nie miały tej opcji wcześniej ? Zastanawiam się po prostu czy jest sens bym teraz uzupełniał cały stan sklepu na allegro czy czekać z tym do uzyskania SMARTa

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli spełnisz warunki Smart, sam wskoczy .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Ride_OR_Die88 jeśli w cennikach dostawy masz odpowiednie kwoty i zwroty na aukcjach to samo wskoczy nie musisz nic edytować 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ride_OR_Die88 Cześć. W tym momencie najszybszą drogą może być wzięcie udziału w promocji "Zacznij sprzedaż z Allegro Smart!", która jest skierowana do sprzedających:

  • którzy zarejestrują swoje konto w okresie promocji, 
  • wysyłają z Polski
  • nie mają silnych powiązań kont z innymi kontami na Allegro,
  • ze zweryfikowanym kontem firma, 
  • którzy ukończyli cały kurs o Allegro Smart! w Akademii Allegro,  
  • którzy spełniają pozostałe warunki Smart (sklep nie jest apteką, udostępnia wymagane metody dostawy w określonych cenach, określił politykę zwrotów itp.). Ważne - Oferty nadal muszą spełnić warunki Allegro Smart.

Dzięki promocji sprzedający:

  • Nie muszą mieć 5 pozytywnych ocen "Polecam", ani 98% "Polecam" (W trakcie promocji ocena może spaść poniżej progu 98% i Sprzedawca dalej będzie miał Smart!)
  • Muszą utrzymać jakość sprzedaży na poziomie minimum "Neutralny"
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka szkoda że wszystkie duże firmy Allegro, Operatorzy itd. dbają i angażują środki finansowe na pozyskanie nowych klientów a starych mają gdzieś, dziwna praktyka 😞 Co róż są duże kampanie promocyjne dla nowych firm które i tak nie przeżyją tego po skończonej promocji i zostają w ręką w nocniku, a firmy które są po 10 lat dostają podwyżki i odchodzą dziwna polityka 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ivishop
#9 Pomysłodawca#

A co zrobić jak wskoczył Smart do ofert, a ja go wcale nie chcę? Jak go wyłączyć?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ivishop Możesz napisać do nas przez ten formularz i zrezygnować z oznaczenia Smart! w ofertach. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli spełnisz warunki to czas nie ma znaczenia: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Regulamin Allegro - tego nie przeskoczysz.

Z drugiej strony - nowe konta maja sporo zniżek i bonifikatów - możesz zaproponować darmowe przesyłki.

oznacz moderatorów