anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po limite darmowych wysylek, ile place za wysylke zamówienia do 45zl?

Client:110007791
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, jestem nowy i jeszcze korystam z allegrolokalnie.pl jako osoba prywatna. Wykorystalem limit darmowych wysylek i teraz nie moge znalesc informacje ile teraz bede musial placic za wysylke zamówienia do 45zl? Dzekuje za odpowiedzi 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

4.99 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110007791 Za każdą kolejną przesyłkę zapłacisz 4,99 zł. Pamiętaj jednak, że musisz aktywować usługę "Smart bez limitu", aby Smart był widoczny w Twoich ofertach an Lokalnie. 

Jak włączyć Smart! bez ograniczeń?

Smart! bez ograniczeń możesz włączyć:

  • w zakładce Moje Allegro Lokalnie – Smart. W sekcji Sprzedawaj ze Smart! bez limitu kliknij "                                                     aktywuj".
  • w aplikacji mobilnej Allegro Lokalnie – w sekcji Sprzedaję. W części Sprzedawaj ze Smart! bez limitu kliknij "przejdź do aktywacji".
   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:110007791
#7 Wielbiciel#

Przy zamuwieniu MNiEj 45zl czy ja cos place?

 

oznacz moderatorów

JasZlotoDiax
#9 Pomysłodawca#

Nic nie trzeba płacić.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:110007791 

Gdy aktywujesz Smart! bez limitu, Twoje oferty zachowają oznaczenie Smart!, po tym jak wykorzystasz limit 6 wysyłek w kwartale.
Za kolejne wysyłki paczki Smart!:

  • dopłacisz 4,99 zł – jeśli sprzedany przedmiot kosztował 45 zł lub więcej, a kupujący korzysta z darmowej dostawy Smart!
  • opłatę naliczymy na Twój rachunek po dostarczeniu paczki.

Nie dopłacisz do przesyłki z ogłoszeń z oznaczeniem Smart! jeśli:

  • włączysz Smart! bez limitu, ale nadal korzystasz z przysługujących Ci darmowych dostaw Smart!
  • nie sprzedasz przedmiotu z ogłoszenia
  • sprzedany przedmiot kosztował mniej niż 45 zł
  • kupujący nie skorzystał z darmowej dostawy Smart!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Pozwolę sobie dopytać, bo w sumie teraz się może przydać. Żeby włączyć tego smarta po 4.99zł muszę mieć wykupionego normalnego smarta, inaczej się nie da, a przynajmniej nie widzę takiej możliwości. I teraz co się stanie jak skończy się smart na moim koncie ale będę dalej chciała sprzedawać z nim. Będzie to działało czy się wyłączy? Bo mam inne konto zakupowe niż sprzedażowe. I nie potrzebny mi smart na obu kontach... @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki Musisz mieć aktywną usługę Allegro Smart! na koncie, z którego wystawiasz oferty, żeby móc korzystać z opcji Smart! bez limitu.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów