anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wydrukiem etykiet kurierskich

alesklep_24
#7 Wielbiciel#

Problem z wydrukiem etykiet kurierskich , zamawiam przesyłkę , a w formularzu wysyłam z Allegro nie ma tej przesyłki , dwie godziny temu działało

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

alesklep_24
#7 Wielbiciel#

Poradziłem sobie drukując etykiety bezpośrednio ze strony Inpostu , nie próbowałem czy ten problem występuje przy innych przewożnikach

oznacz moderatorów

coffeenetwork
#1 Nowicjusz#

Hej, mam ten sam problem, w momencie kiedy przychodzi do generowania etykiety, nic się nie dzieje, problem tylko z inpost ciekawe czy to global czy tylko u mnie. 

A drukując ze strony inpostu to jakoś łączysz / parujesz to zamówienie że jest smart ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@alesklep_24 @coffeenetwork poproszę o numery zamówień, których dotyczy problem i pełen zrzut Waszego ekranu. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

arturhei
#7 Wielbiciel#

NIE Generuje etykiet poczta ups, dpd, INpost > zamów pzresyłki a jest pusto i nic nie można zrobić, na etapie "

Wybierz przewoźnika i podaj informacje o paczkach, które chcesz zamówić" klikasz zamów przesyłki i nic nie dzieje się ....a co dalej nie da się wygenerować etykiet paczki nie wyjdą z naszego magazynu, lipa

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@arturhei prześlij nam proszę zrzut całego swojego ekranu z tym komunikatem wraz z numerem przesyłek, który dotyczy ten problem. Spróbuj też proszę usunąć pliki cookies i sprawdź, czy problem występuje także w innej przeglądarce. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

belona67
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj działało bez Problemu dzisiaj to dramat jest nawet do impostu nie mogłem się zalogować tylko zmiana hasła pomogła i w impoście mogę a na allegro nie mogę przez menadżer allegro zamówić bo na allegro jest to wygodniejsze

oznacz moderatorów