anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PROWIZJA DLA ALLEGRO, FAKTURA , SMART

GPLosin
#7 Wielbiciel#

1. W jaki sposób zmienić na koncie, aby prowizja allegro nie pobierało autamtycznie tylko żeby wystawiali fakture na koniec miesiąca lub była opłata salda? 

2. SMART dla sprzedawców, jak to rzeczywiscie jest? Powiedziano mi na samym początku ze musze mieć 5 pozytywnych komentarzy. W ostatnim czasie sama kupowałam produkt z darmowa dostawą SMART od osoby która miała tylko jeden kmentarz., wiec o co chodzi?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@GPLosin chyba da się wyłączyć automatyczne pobieranie opłat za sprzedane przedmioty tylko trzeba pisać do allegro. Smart dla sprzedawców może sprzedawca korzysta z promocji dla początkujących sprzedawców gdzie wystarczy spełnić warunki w postaci ustawienia transportu.

oznacz moderatorów

GPLosin
#7 Wielbiciel#

 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  proszę o konkretną odpowiedz.

 

Edit: Spełniłam warunki transporttu (ustawien) - własnie w tamtym momencie też rozmawiałam tu z moderatorem, poinformowano ze musze miec 5 pozytywnych komentarzy.

Jesli trzeba pisac do allegro, to poprzez email czy inaczej? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@GPLosin musisz mieć 5 unikalnych ocen , tak , są sprzedawcy co mają w swoich ofertach smarta i mniej ocen , ale są to nowe konta i przeszli pozytywnie kurs . 

Automatyczne pobieranie prowizji ... jeśli włączyłaś ją sama to jest możliwość wyłączenia poprzez kontakt z pomocą , natomiast w przypadku gdy allegro Ci włączyło nic nie zrobisz , musi tak zostać .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@GPLosin nie wiem czy nie obowiązują Cię miniaturki na białym tle.

Masz źle ustawione dostawy masz po jednej formie dostawy

a powinno być:

 

Jak ustawić cennik, gdy masz konto firmowe

Udostępnij w swoich ofertach:

co najmniej jedną z poniższych metod dostawy do drzwi:
Allegro Kurier DPD
Allegro Kurier DHL
Allegro Kurier Pocztex
Allegro Kurier UPS
Allegro Przesyłka polecona

co najmniej dwie z poniższych metod dostawy do automatu paczkowego i/lub punktu odbioru – od różnych przewoźników:
Allegro One (Punkt, Box) lub Allegro One (Punkt, Box, Kurier)
Allegro Paczkomaty InPost
Allegro ORLEN Paczka lub ORLEN Paczka
Allegro Odbiór w Punkcie DPD Pickup
Allegro Odbiór w Punkcie UPS
Allegro Odbiór w Punkcie Pocztex lub Allegro Automat Pocztex
Allegro Odbiór w Punkcie DHL.

Ukończyłeś kurs?

Tu masz opisane jak skontaktować się z allegro

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Firmy robią kurs i wtedy nie maja wymogu tych 5ciu komentarzy. Konta prywatne nie wiem jak teraz ale 2 miechy temu też miały na to promocje. Można było wejść, włączyć paczkomat i smart był od razu pod warunkiem udostępnienia zwrotów.

Poza tym nie wiem kto Ci powiedział, że spełniasz warunki ustawień. O ile nic nie zmieniałeś to nie mówił prawdy. Masz na firmowym koncie tylko paczkomat, i kuriera DPD. To za mało. Obecnie musisz mieć 2 punkty z listy. A za kilka dni będzie to 2 kurierów oraz 3 punkty. 

Kurier inpost nie liczy się wcale więc go nie wymieniam...

 

oznacz moderatorów