anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przesyłka allegro

miks_maks
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,
dziś pojawiła się pierwsza sprzedaż, ale podczas generowania przesyłki jestem proszona o wpisanie numeru umowy InPost, a zaznaczyłam przesyłka allegro. Czy to oznacza, że muszę mieć swoją umowę InPost? Myślałam, że etykieta będzie generowana przez serwis Allegro.
Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Generowana jest ale skontaktuj się z InPostem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@miks_maks wybrana metoda to Allegro Paczkomaty InPost, aby nadać przesyłkę korzystając z Wysyłam z Allegro (dotyczy to wszystkich metod dostawy) konieczne będzie podpisanie umowy z InPost i dodanie jej w Wysyłam z Allegro. 
W między czasie możesz nadać tę przesyłkę korzystając z narzędzia przewoźnika, pamiętaj tylko przekazać poprawny adres e-mail kupującego

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@miks_maks bez umowy nie wygenerujesz wejdź https://manager.paczkomaty.pl załóż konto, połącz z allegro ( odblokuj wyskakujące okna przed łączenie ) zrób przedpłatę i zakładka allegro i import 🙂 

inpost45.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

Nie musisz mieć umowy, ale etykiety generujesz nie z Allegro, lecz z Menedżera Paczek na stronie InPost. Tylko wcześniej musisz powiązać Menedżera Paczek ze swoim kontem w Allegro. Ale to zrobisz raz, i potem działa bez problemu.

PS. Zresztą widzę, że kolega Kostas to już wytłumaczył 🙂

oznacz moderatorów