anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka Xpress - co to za zwierzę

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

i dlaczego występuje w moim zestawieniu  kosztów za lipiec za 9,99 zł, skoro nic takiego nie udostępniałem, ani nie wysyłałem?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter Xpress = One kurier 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@kostas11 Ale One Kurier też mam, w innej pozycji. A w moim cenniku dostaw nić takiego nie figuruje. Jest tylko Allegro One Kurier, One DPD & One UPS

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter jak byś nie wiedział jak ich systemy są dopracowane 😄 

Dwa lata później dalej maja to w systemie 😄

kostas11_0-1722866545926.png

 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@kostas11 Tak czy inaczej, "darmowe" przesyłki Smart! kosztowały mnie w lipcu 872,69 zł, czyli trzy tankowania do pełna

 
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter ja z weekendu miałem 50 / 50 % smart i bez 😄 więc zaczyna się coś dziwnego 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter tyle że w tej kwocie są też koszty wysyłek poczty itp. które płacą kupujący więc to jest zakłamane wyliczenie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@kostas11 Raczej nie, bo te płacone przez klientów to są z reguły są zwykłe polecone, a nie Allegro PP

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter wszystko masz w zakładce dostawa, klient płaci za dostawy a to co rozliczasz z allegro ląduje w tej zakładce 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@kostas11 No wiem. Ale z Allegro rozliczane są tylko te przesyłki PP z przedrostkiem "Allegro" - a tu co najmniej 90% to Smart. Ja udostępniam również polecone i Pocztex na umowie własnej, a te w zestawieniu już nie figurują.

oznacz moderatorów