anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

REZYGNUJĘ ZE SMART jako sprzedawca, co o tym myślicie?

woozcarnia
#10 Popularyzator#

Co o tym myślicie?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

Myślę że to Twój wybór

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@woozcarnia 

Myślę że sprzedaż Ci spadnie!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

woozcarnia myślę ,że szybko zauważysz ,że to zły pomysł .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@woozcarnia Czas pokaże czy to dobry czy zły pomysł . Sam osobiście po kilku miesiącach po zawieszeniu działalności wróciłem i zacząłem sprzedawać bez smarta ,SS, i innych przywilejów , wybierając dostawców na swoich zasadach .Póki co nie widzę różnicy w zarobkach .Myślę że jak będziesz mieć dobry towar w dobrych cenach to klienci sami do ciebie przyjdą. 

oznacz moderatorów

milanpol
#7 Wielbiciel#

ja zrobiłam darmową dostawę a za zwrot klient zapłaci sam przecież i tak za smarta my sprzedający płacimy. Podnieś ceny o 3-5 zł daj darmowa dostawę poczty polskiej bo inpost daje darmowy zwrot

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Podnieś ceny ja od marca  reygnuje ze smarta ,robiąc darmową dostawe od siebie  , a na innych portalach wzmacniam sprzedaż wiecej kanałów sprzedaży.Trudno troche spadnie statystyka handlowa na  allegro, ale nadrobisz to gdzie indziej tu sprzedaż mniej ale zarobisz tyle samo.Bo mniej oddasz allegro i wiecej zostanie tobie.Wzmacniaj sie gdzie indziej;)Nie daj robić sie w wała oddawajac lwia częśc allegro .C

W wiekrzosci allegro zarabia wiecej na produktach sprzedawcy niż on sam;))sprzedaj mniej  mniej roboty a te same pieniadze 

oznacz moderatorów