anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART DLA SPRZEDAJĄCEGO NA DWÓCH KONTACH ALLEGRO

MAMY ROZWIĄZANIE!
FalaZabawek
#7 Wielbiciel#

Witam

Czy Allegro smart będzie działać na  dwóch kontach firmowych które są zarejestrowane z tym samym nipem ?

Założyłem drugie konto , przeszedłem całą akademie żeby smart się pojawił przed zdobyciem 5 komentarzy i nie działa..

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

5 komentarzy od 5 rożnych kupujących! Oczywiście jak spełnisz warunki będzie działał.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@FalaZabawek Czy ta promocja działa dla kolejnych kont to się dopytamy  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Każde konto to oddzielna zabawa ze smartem, i może być że działa tylko dla pierwszego konta 🙂

A czy DPD udostępniłeś z dopiskiem Allegro DPD ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@FalaZabawek w regulaminie jest musisz powiązać je, czy zrobiłeś to ?

  1. Do Promocji mogą przystąpić wszyscy Użytkownicy, którzy spełnią łącznie następujące kryteria:

    • a. w Okresie Promocji zarejestrują jedno lub więcej Kont Firma i przez okres 3 miesięcy liczonych od dnia tej rejestracji spełnią warunki przewidziane w lit b-f poniżej,

    • b. w przypadku, w którym, Użytkownik w okresie, o którym mowa w lit a. powyżej zarejestrował kilka Kont Powiązanych-przynajmniej na jednym z nich publikowane są Oferty objęte Usługą Allegro Smart!,

    • c. żadne z zarejestrowanych Kont Firma w okresie, o którym mowa lit a. powyżej nie jest zablokowane,

    • d. Konto/Konta Firma spełniają warunki przewidziane w art. III ust 2 lit b-d oraz art. III ust.3. Regulaminu Usługi Allegro Smart ! dla Sprzedających.

    • e. Użytkownicy Konta/Kont Firma ukończyli Kurs,

    • f. poziom jakości sprzedaży w ramach wszystkich Kont Powiązanych nie jest niższy niż „neutralny”, zgodnie z przyjęta przez Organizatora skalą jakości sprzedaży wskazaną na stronie : https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/jakosc-mojej-sprzedazy/czym-jest-i-w-czym-pomoze-mi-panel...

  2. Użytkownik jest automatycznie objęty Promocją po spełnieniu warunków, o których mowa w ust. 1 powyżej.

  3. Celem Promocji jest ułatwienie Użytkownikom występującym w charakterze Sprzedających korzystania z Usługi Allegro Smart ! na zasadach przewidzianych w Regulaminie Usługi Allegro Smart! Dla Sprzedających, poprzez zwolnienie ich z obowiązku przewidzianego w nim art. III ust 2 lit a. Zwolnienie z obowiązku, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym obowiązuje przez 3 miesiące liczone od dnia, w którym w Uczestnik spełnił warunki przewidziane w ust 1 lit a powyżej.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
FalaZabawek
#7 Wielbiciel#

Dzięki , już wszystko wiem, miałem jeszcze jedno stare konto z którego nie korzystałem ponad rok , przez co poziom sprzedaży mi spadł do neutralnego i zakładając nowe konto smart mi nie zadziałał.. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@FalaZabawek będzie działał jak spełnisz standardowe warunki. Akademia nie zadziała.

oznacz moderatorów