anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający uważajcie na wysyłki SMART

cicop
#10 Popularyzator#

Koledzy Sprzedający właśnie miałem sytuację gdzie Allegro po zakupie powinno naliczyć Kupującemu za dostawę SMART Pocztex Pobranie 3,99 zł a naliczyło 0 zł. i jeszcze nie Allegro nie przyznaje się do tego.

Uważajcie i sprawdzajcie dokładnie co Allegro tam dolicza:)

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@cicop Którego zamówienia dotyczy ten problem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

cicop
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

cicop
#10 Popularyzator#

Ciekawostka nie i CIIIISZSZA..........................

oznacz moderatorów

cicop
#10 Popularyzator#

Jak widzę Allegro nie podejmuje tematu rozwiązania sprawy a my mamy w plecy 15,96 ale zawsze można to ,,doliczyć do kosztów towaru". Kiedyś Allegro nam tak odpisało:) Oczywiście będziemy wysyłać pismo do Allegro odnośnie zwrotów kosztów dostawy w wysokości 15,96 zł których przy zakupach nie doliczył Kupującemu. Ewidentnie zostaliśmy wyrolowani na kwotę 4 PACZKI po 3,99 zł=15,96zł a ciekawe czy takich przypadków nie było więcej bo wcześniej nie sprawdzaliśmy.

oznacz moderatorów

cicop
#10 Popularyzator#

Ot i ciekawostka

 

oznacz moderatorów

cicop
#10 Popularyzator#

Po podjęciu rozmowy na Allegro CZAT aż się Pani komputer z nami rozłączył:):):)

Oczywiście przy normalnej rozmowie.

oznacz moderatorów

cicop
#10 Popularyzator#

Temat jest naprawdę nieciekawy i Allegro nas zbywa.

Pewnie ten temat też zostanie usunięty dla dobra Allegro??

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Jeszcze jedna ciekawostka dotycząca kuriera DPD smart, klient może przekierować sobie paczkę a sprzedawca zostaje obciążony 11,99 za tą usługę. Z jakiej racji jest to obciążenie skoro usługę smart wykupuje klient.

oznacz moderatorów

cicop
#10 Popularyzator#

Czego Allegro nie zrobi dla dobra Klienta:):)

Dlatego Sprzedający odchodzą od oferowania SMART ponieważ Allegro niedługo przeżuci całkowicie koszty dostawy na Sprzedających a Allegro będą się szczycić i reklamować że jedyni na rynku mają darmową dostawę A ty kombinuj człowieku.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Tak trzeba zrobić, zlikwidować wysyłki ze smart.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@majster_man Ja osobiście już zrezygnowałem ze smarta mam dość naciągania klientów na wyższe ceny towaru by tylko ktoś mógł więcej zarobić z prowizji. Klient często nieświadomie patrzy na darmochę za wysyłkę a niestety te koszty trzeba wliczyć w koszt towaru i jakby się temu dobrze przyjrzał to często by mu to wyszło taniej u sprzedawcy który sprzedaje bez smarta. Sam jak chcę coś kupić to porównuje ceny u sprzedawców ze smartem i bez smarta przy produkcie który mnie interesuje.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cicop przepraszam, że czekałeś na naszą odpowiedź. Twoja sprawa jest konsultowana i otrzymasz od nas odpowiedź i wyjaśnienie w sprawie nr. 17141424. Zerwanie czatu wyniknęło z błędu technicznego i otrzymałeś od nas taką informację w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Zerwanie czatu wyniknęło z błędu technicznego - czy na prawdę? Błąd techniczny pojawia się w trudnych sytuacjach?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

cicop
#10 Popularyzator#

Tak dokładnie było jak napisałeś z tym błędem technicznym. Pani sama się rozłączyła co wynikało z rozmowy ale napisała że to z powodu błędu technicznego taka była rozgarnięta delikatnie napisane. Piszesz że jest białe i wysyłasz zrzut ekranu jako dowód a ona wmawia Ci że jest czarne i ma co innego

oznacz moderatorów