anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Status super sprzedawcy i smart

Bestseller98
#7 Wielbiciel#

Witam pisze z zapytaniem ponieważ od jakiegoś czasu sprzedaje na allegro jako firma. Staram się uzyskać status super sprzedawcy wiadomo jak każdy.  Mam problem ponieważ spełniam warunek taki jak jakoś sprzedaży super przez 14 dni, 50 zamowien w ciągu 30 dni , bycie jako firma, ale jeden warunek jaki nie spełniam to jakość sprzedaży dobry i wyższy przez 30 dni. Mam 29/30 . I co teraz ? Bo nie dokońca wiem jak to rozwiązać . No bo chyba nie muszę zniżyć mojej jakości sprzedazy na dobry żeby mi to wskoczyło.  Będę wdzięczny za podpowiedzi . Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Bestseller98 Cześć, jednym z warunków jest: 

- Twoja jakość sprzedaży będzie na poziomie nie niższym niż Dobry przez co najmniej ostatnie 30 dni. 

Doprecyzuj, co masz na myśli: 29/30?

oznacz moderatorów

Bestseller98
#7 Wielbiciel#

Chodzi o to że mam 29 dni sprzedaży na poziomie "dobry" z 30 i nie spełniał tego warunku , a to dlatego że wskoczyłem już na super . A pisze że aby być super sprzedawcą powyższy warunek też trzeba spełnić . I teraz nie do końca wiem jak 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To że jesteś na poziomie "super " w niczym nie przeszkadza ,tylko musisz jeszcze wytrzymać chociaż ten jeden dzień aby nie spaść poniżej "dobrego" i wskoczysz z automatu na SS . Ważne by wszystkie parametry były takie jak wymaga regulamin lub lepsze.

oznacz moderatorów

Bestseller98
#7 Wielbiciel#

Właśnie tego nie rozumiem. Bo jeśli moja jakość sprzedaży od dłuższego czasu jest na poziomie " super " czyli wyzej niz dobra i nie spada to jak zrobić żeby dobić jakość sprzedaży w zakresie "dobra" czyli jeden z warunków który trzeba spełnić  ? Co mam jeszcze zrobić? Nie wiem czy wystarczająco zrozumiale to napisałem 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A miałeś SS, bo wynika że jeszcze nie a to się liczy min 30dni ostatnich.

oznacz moderatorów

Bestseller98
#7 Wielbiciel#

Jeszcze nie miałem właśnie staram się o niego . Już mam 50 sprzedaży , firmę , 14;dni na poziomie super ale 29 dni z 30 na poziomie dobry i tak już od dłuższego czasu . I nie wiem co dalej 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Teraz tylko czekaj ,jak ci nikt ocen nie zaniży ani sam sobie ich nie zepsujesz to po niedzieli powinni ci przyznać upragnionego SS. Pamiętaj tylko że jak go chcesz mieć dłużej to zawsze wszystkie parametry z ostatniego miesiąca muszą być zgodne z regulaminem.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Zaraz będzie, spokojnie.

oznacz moderatorów